۱۳۹۴ اسفند ۱۴, جمعه

نظریه پوچ و بی اساس سلطنت طلبان درباره تز دکترای مصدق !سلطنت طلبان اینگونه وانمود میکنند که دکتر مصدق شخصی مذهبی و به دنبال برقراری قوانین اسلام در سطح جامعه بوده و دلیلشان هم این است که تز دکترای او ، درباره « وصیت در حقوق اسلام » بود !


این سخنان پوچ و فرومایه درست مانند آن است که کسی ادعا کند که چون تز دکترای فلان دانشجو درباره بیماری  ایدز است ، پس او طرفدار این بیماری و مایل به رواج ایدز در بین مردم است !


سلطنت طلبانی که برای ترور شخصیتی دکتر مصدق ، دست به دامان اینگونه ادعاهای بچه گانه  میشوند ، گویا یادشان رفته که شاه و شهبانو ، رسما خود را مروج دین اسلام دانسته و کارهای خود را الهام گرفته از تعالیم اسلام میدانستند !
برای نمونه :

مواد نه گانه انقلاب شاه و مردم ، ملهم از تعلیمات اسلام است !


برای من مایه کمال افتخار است که ترجمه و تفسیر قران کریم را به ملت عزیز ایران و به کلیه مسلمانان فارسی زبان جهان اهدا کنم از درگاه احدیت مسئلت دارم که همواره کشور و ملت ایران را از عنایت عالیه خود برخوردار فرمایید و به ما ایرانیان سعادت آن دهد که پیرو واقعی مکتب مقدس قران باشیم.

سرفرازی خود من در زندگی اینست که به خاندان مقدس حضرت رسول اکرم صلوات الله علیه و اله منسوب هستم و بزرگترین آرزوی که در دل دارم اینست که فروغ درخشان تعالیم قران را که از معجزات کلام الهیست پیش از پیش در دلهای مردم این سرزمین استوار سازد و آنان را یاری دهد تا جامعه نوین ایران را که بر اساس روح و مفهوم حقیقی تعالیم عالیه قران کریم پی ریزی شده است هرچه بیشتر از نعمت و فضیلت و تقوی و پاک دلی برخوردار سازد. از صمیم قلب ملت ایران و شاهنشاه را به صاحب این قران میسپارم. 


فرح پهلوی

برداشت از سالنامه ۱۸۹۶ دفتر ۶ نویسنده پرفسور احمد مهرداد انتشارات آزاد ، هانور و روزنامه رستاخیز تهران شماره۴۸۱ چهار شنبه ۲۴ شهریورماه - کتاب سیری در زندگی نامه علی نماد شیعه گری صفحه ۱۷۵
در همین راستا :پادشه خوبان و اسلام پناه ! 
http://666sabz.blogspot.be/2012/08/blog-post_9029.html


تخریب معبد بهاییان به فرمان پادشه اسلام پناه !
http://666sabz.blogspot.be/2015/06/blog-post_3.html


قابل توجه کسانی که شناخت درستی از « دوران طلایی پهلوی » ندارند !


 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر