۱۳۹۴ خرداد ۱۳, چهارشنبه

خاطره کوتاهی از زبان شعبان بی مخ ! ( 18+ )


18+

گوشه ایی از مصاحبه هما سرشار با شعبان جعفری.

«... اینو شما نشنیدین ، هیچکس نشنیده.... 

همین فلسفی یه روز که میرفت بالای منبر گفت : "جعفری جان ، یه کاری بکن ! " یکی ترقه در می کرد ، یکی شیشکی در می کرد.

من رفتم اون طبقه سیم منبر و... به جون بچه ام انگار همین حالا جلو چشمه... داد زدم... خیلی معذرت می خوام میبخشین ،

گفتم : " اینهاالناس ، این آقا و منبرش تو کون خارمادر هرکی شلوغ کنه ! " 

حالا این زنا نشستن ، نمیتونن حرف بزنن ، فلسفی هم نمی تونه چیزی بگه. 

یکدفعه همچی کرد : " چی گفتی ؟ چی شد ؟ " 

ما ، با این آخوندا داستانی داشتیم ! »۲ نظر:

 1. دوست عزیز و بزرگوار جناب Green Force ، اول اینکه خیلی دوست داشتنی هستید ، دوم اینکه ، بارها دیده ام که بی منطق بودن هواداران شاه (انصار شاه الله) ، سبب ناراحتی و کدورت خاطر جنابعالی شده . خواهش من اینست که مراقب سلامتی خود باشید و با این افراد کم منطق و خودخواه و دروغگو زیاد جر و بحث نکنید چون انصار شاه الله (شعبون بی مخ ها) یکی از اهدافشان نابود کردن روح و روان انسان های لیبرال و اومانیست می باشد . از راه دور دستتان را می بوسم . مراقب سلامت خود باشید .

  پاسخحذف
 2. هم میهن گرامی دورود بر شما
  .
  من کوچکتر از آنی هستم که کسی دستم را ببوسد. من را شرمنده نفرمایید. من روی شما را میبوسم.
  .
  به نکته خلی خوبی اشاره فرمودید ، انصار شاه الله که از نوادگان شعبون بی مخ و ها و رمضون یخی ها هستند ، چون میدانند که سخن منطقی برای گفتن ندارند ، روی میاورند به قلدر بازی و شاخ و شون کشی و تهدید کردن.
  .
  سپس زمانی که همه اینها ره بجایی نمیبرد ، شروع میکنند به تهمت زدن و پاپوش دوختن ، وقتی که اینها هم کاربردی نداشت ، لجشان گرفته و شروع میکنند به دشنامهای رکیکی را که در زیر گذر حاج رضایی شنیده اند ، به زبان آوردن و به دیگران نسبت دادن.
  .
  سپس وقتی این کی ترفند هم ره بجایی نمیبرد و شخص رو به رو از آن بید ها نبود که به این بادها بلرزد ، همگی مانند بچه های پای خط جمع شده ، یکی لودگی درمیاورد و دیگران هم میخندند ، سپس یکی دیگر دقلک بازی راه میاندازد و دیگران قهقه میزنند ، سپس یکی دیگر جای دوست و دشمن را نشان میدهد و همگی از خنده ریسه میروند ، الا آخر !
  .
  این حضرات هیچوقت نفهمیده اند و هیچگاه هم نخواهند فهمید که با شعبون بازی و قلدر بازی ، نه تاریخ عوض میشود ، نه کسی از سیاست کنار گیری میکند و نه آب رفته به جوی بازمیگردد.
  .
  سپاس برای نظرتان ،
  .
  هم میهن گرامی ، همیشه شاد و خرم و تندرست و پیروز باشید
  .
  پاینده ایران
  .

  پاسخحذف