۱۳۹۳ دی ۲۳, سه‌شنبه

بمب گذاری در بروکسل !


سیزدهم ژانویه 2015 میلادی ، ساعت هفت بامداد در منطقه « Etterbeek » در شهر بروکسل ، شخصی با یک عصا و یک کلاه ، کیف دستی مشکوکی را در جلوی درب سندیکای سوسیالیتها قرارداد و به جوانی که منتظر باز شدن سندیکا بود گفت « اینجا نمان » و خودش زود محل را ترک کرد. جوان مورد نظر ، زود به پلیس زنگ زده و ماموران پلیس محله را قرق کردند . پس از لحظاتی ماموران ویژه برای خنثی کردن بمب به محل آمده و با فرستادن رباتی به نزدیکی کیف دستی ، آنرا منهدم کردند.

در ساعت نه و نیم بامداد ، شهردار منطقه ، آقای ونسان دو وُلف «  Vincent De Wolf » هم به آنجا رسیده و در مصاحبه با خبرنگار تلویزیون « RTL »  کمی به شرح واقعه پرداخته و گفت که این کار فقط یک تهدید بوده چون کیف دستی خالی بود ولی باعث شد که دویست نفر از اهالی منطقه در این فصل سرما از خانه های خود خارج شوند و حدود سه ساعت در خیابان منتظر بمانند. همینطور باعث تاخیر در عبور و مرور وسایل نقلیه شود.

نگارنده هم چون ماشینش درست در همان خیابان پارک بود ، چهارساعت دیرتر به محل کار خود رسیدم و در پاسخ به رییسم که پرسید چرا دیر کردی ، گفتم اخبار ساعت سیزده را نگاه کن !هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر