۱۳۹۴ دی ۳, پنجشنبه

تسلیت به آقای « رو دست » به مناسبت درگذشت مادام کلود ، پاانداز نامی فرانسوی !


مادام کلود ، پاانداز نامی و صاحب مشهورترین روسپی خانه فرانسه ، در سن نود و دو سالگی درگذشت !

گفته ها حاکیست که محمد رضا پهلوی ، یکی از مشتریان پر و پا قرص روسپی خانه مادام کلود بود.

دور از انتظار نیست که آقای « رو دست » در یک کلیپ انقلابی دیگر ، به معرفی و تعریف و تمجید از مادام کلود بپردازد و چه بسا که آن بانوی فرهیخته را همپای بانو پری بلنده  نامیده و بعنوان مادر دوم و یا سوم ملت بیچاره ایران هم معرفی کند !


در خاطرات اسدالله علم ، وزیر دربار شاه ، او می نویسد که یکی از وظایف او تهیه دختران، از جمله دخترهای خارجی برای « تفریح » شاه بوده است.
.
از جمله می نویسد : امروز اعلیحضرت همایونی قضیه را برای من تعریف کردند. به این صورت که سگ دختر فرانسوی که همراه بوده است به سگ کوچک اعلیحضرت همایونی عشق‌ورزی می‌کرده. سگ بزرگ و مورد علاقه شاهنشاه به این علت به سگ دخترک پریده است. شاهنشاه خواسته‌اند سگ‌ها را از هم جدا کنند، سگ دخترک ماهیچه پای شاهنشاه را دندان خطرناکی گرفته است به طوری که زخم عمیقی برداشته و در آنجا مجبور شده‌اند بخیه بزنند. ( برگه 318 ).
.
 درباره یک روسپی دیگر فرانسوی که در دربار تقریبا تا مرز دیوانگی پیش رفت، ( برگه 489 ) او می نویسد : « اگر اتفاقی برای او بیفتد دیگر آبرویی برای ما نمی‌ماند. شاهنشاه فوق العاده ناراحت شدند. عرض کردم این جا به بیمارستان هم نمی‌توانیم او را بفرستیم. چون احمق و پرحرف و پرگو و بی‌پرواست. فرمودند خوب هرچه می‌توانید بکنید. پس ما بعد از ظهر چه کنیم ؟‌ ( برگه 493 ).
.
مشکل این بود که مادر این دختر فرانسوی در حزب کمونیست فرانسه و کارمند یک روزنامه بود. هر لحظه امکان داشت خبر این ماجرا رسوایی ببار آورد. شاهنشاه خیلی ناراحت شدند از این که مادرش کمونیست است. عرض کردم :‌ نگران نباشید. میخ اسلام را در کشور کمونیستی هم فرو کردید. خندیدند ( برگه 494 )
سر چشمه :- کتاب خاطرات اسدالله علم

ششمین جلد خاطرات اسدالله علم از تاریخ اول فروردین ماه 55 آغاز شده و با تاریخ هفتم مهرماه 1356 خاتمه می‌یابد. این جلد در سال (2008) توسط انتشارات Ibex با ویرایش علینقی علیخانی در امریکا منتشر شده است.۴ نظر:

 1. تو هم مثل آخوند های حرومزاده که از صبح تا شب سرشون تو خشتک مردمه سرت یا تو کون مرده ها گیر کرده یا تو خشتک زنده ها دنبال آلت جرمی

  همین کارها رو میکنی که مخت بو عن گرفته لاشی

  تبدیل شدی به خلای بالاترین هرچی فحاش و چماق بدست و اراذل و اوباش بسیجی هست تو سایت جذب خودت میکنی اون هم ندیده

  همین که بو گوه بده کافیه که باهاش برادر بشی به مزخرفتش مثبت بدی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نیست که سر انصار شاه الله ( مانند خود تو ) در ماتحت رضا شاه و محمد رضا شاه گیر نکرده و مدام از فضولات آن پدر و پسر نوشخوار نمی کنند !

   حذف
 2. این مطالب بی فایده که در وبلاگت می گذاری ، نتیجه ای ندارد جز
  منحرف کردن جوانان و ملت ایران

  اگر ایران زمین را دوست داری ، بیا و در انتخابات هفتم اسفند از
  آیت الله هاشمی رفسنجانی و آیت الله سید حسن آقای خمینی دفاع کن.

  تنها راه نجات کشور ، حمایت بی قید و شرط از این دو انیشمند است.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اتفاقا چون ایران را دوست دارم انتخابات را تحریم میکنم !

   و یکی از افتخاراتم هم این است که تا به حال در هیچ یک از انتخابات جمهوری ننگین اسلامی شرکت نداشته ام !

   حذف