۱۳۹۲ بهمن ۳, پنجشنبه

وقتی که کاسه صبر ملت لبریز بشه ...

.
چندی پیش ، بر روی یکی از صفحه های فیس بوکی بنام « تاریخ در تزویر » عکسی منتشر شده بود با این عنوان « کتک زدن سربازان دولت توسط انقلابیون آزادیخواه ! » که صحنه ایی بود از گیرافتادن یک سرباز بدست چند انقلابی در سال 1357 !باید می دیدید که سلطنت طلبان در زیر این عکس ، چه الم شنگه ایی  راه انداخته بودند و مانند ذرت بوداده چه بالا و پایینی می پریدند !

چند نمونه از نظرهای داده شده را اینجا میاورم :

- مطمئنین آزادی خواه بودن !؟

- بخاطر پول مفت و اب و برق مچانی

- زشت و غیر انسانی اون سرباز بدبخت سر پیاز بود یا ته پیاز

- شرم بر ان انقلابیان مجاهد خلق اسلامیان فدایی خلق تودهای ها ملی مذهبی ها نهظت آزادی ها شرم بر همه شما که نفهمیده و یا فهمیده عامل منافع امریکا و انگلیس شدی

- شمار قابل توجهی از انقالابیون گدایان پاپتی و وحشی بودند.

- شورش 57 

و و و 

و صد البته در مکانی که سلطنت طلبان در اکثریت هستند ، وارد بحث شدن و دلیل  آوردن ، بجز کلی فحش خواهر و مادر خوردن و به وطنفروشی و توده ایی و اصلاح طلبی و خط امامی و و و متهم شدن ، فایده دیگری نخواهد داشت ، برای همین ، پاسخ به این عکس و مدیران صفحه فیس بوکی را در اینجا میاورم :


سلطنت طلبان یا اصلا متوجه این امر نیستند یا به صلاحشان نیست که متوجه باشند که وقتی که سد بشکند و سیل سرازیر شود ، دیگر هیچ چیزی جلودار سیل خروشان نیست و سیل در مسیرش همه چیز را نابود و با خود خواهد برد !

وقتی که کاسه صبر مردم هم لبریز شود ، به تک تک مهره های رژیم حاکم ، حمله خواهند کرد ، چنانکه در حماسه عاشورای 88 دیدیم که دلیران و گردان ایرانزمین چه دماری از سربازان و بسیجیان و مزدوران رژیم درآوردند !

البته برخی از مردم ، از سربازان حمایت میکردند ، چنانکه در همین عکس پنجاه و هفتی هم بخوبی دیده میشود که چند نفری در حال دفاع از آن سرباز هستند !

باز برای مثال ، در بازی شطرنج هم  باید یکی یکی مهره های شاه را از سر راه برداشت تا به کیش و مات دست یافت.

این امر درباره زنده یاد دکتر شاپور بختیار هم صدق میکند ، چنانکه خود بختیار در سخنرانیش در سال 1984 در لس آنجلس گفت : « اونوقتی که بایستی به من بگویند بیا مملکت را اداره بکن ، نوبت هویداها بود ، شریفی امامی ها بود و دیگران بود ! وقتی که سرطان خمینی تمام اعضای بدن و ارگانهای ملت ایران را گرفته بود ، من دو راه داشتم ، یا بگویم چادر وجاهت ملی بسر میکشم و دخالت نمیکنم یا مثل دیگران عربده میکشم جمهوری اسلامی میخام ! من فرمان شاه را قبول کردم و سعی خودم را هم کردم ! »

محمد رضا شاه ، خیلی زودتر از اینها باید صدای ملت خود را می شنید و گردن به رای و خواسته ملتش می نهاد ، چنانکه یک سال پیش از انقلاب ، سران جبهه ملی در یک نامه سه امضایی به شاه هشدار داده بودند که با این روندی که شاه پیش گرفته ، مملکت به لبه پرتگاه رسیده اما کو گوش شنوا و چشم بینا .... و تنها زمانی که سمبه را پر زور دید ، بفکر چاره افتاد ولی همانطوری که پیشتر گفتم ، دیگر سد شکسته شده بود و سیل همه چیز را با خودش برد !

امیدوارم که مزدوران ولایت وقیح که در حال خواندن این مطالب هستند هم قدری بخود بیایند و بدانند که زمانی که کاسه صبر ملت لبریز شود ، دیگر برای توبه و درخواست ترحم کردن ، خیلی دیر است و ملت بزرگ ایران ، مزدوران و سردمداران حکومتی را با یک چوب خواهند راند !
.

بزرگان ایرانزمین از دیرباز فرموده اند :
.
یک شب آتش در نیستانی سپوخت ... هر چه خشک و تر بدید با هم بسوخت

.
.

.
.

۱۲ نظر:

 1. بالام جان! گرین فورس جان! آقا جان!
  معلوم نیست چه کاره ایی؟!
  ضمن آنکه علیه سلطنت طلبان موضع غضبناک میگیری, در مقابل خاتمی و اصلاح طلبان و منجمله همین ملا حسن لنگ میاندازی!
  برای ثابت نمودن برادری خود به مردم, ابتدا میبایست, جریان منحط و به غایت ارتجاعی اصلاح طلبی و نیز حکومت تدبیر ریا ملا حسن لکنده را افشا نمایی که مدام طفره میروی!
  دشمن جرار رودر روی مردم در کمین نشسته ایران حکومت عفریتگان اسلام سیاسی حاکم و از آن مهمتر ریاکاران دو دره باز گله ملی مذعبی ها و ملی اسلامی ها و اصلاح طلبان میباشند!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   برادری رو چند بار باید ثابت کنم ؟؟؟؟
   .
   انیجا تشریف ببرید ، برادری ثابت شده ولی سیاست « شترمرغ دیدی ، ندیدی » سلطنت طلبان ، شهره عالم است !
   .
   http://666sabz.blogspot.be/2014/01/blog-post_11.html
   .

   حذف
 2. ba dorud khedmate ham vatanan

  aghaye 666 valla nemidunam chera valii az ham saltanat talaba dele porii dari

  avallan 57 kaseye sabre mellat sar nayumad age axaroo ba deghat negah konii va yekam motalee bekonii mifahmii ke darsade kami az mardom to tazahorata sherkat kardan ye film ya ax vajood nadare ke neshun bede tu tehran 1 milyun adam birune un gheshriyam ke birun budan ya roshanfekr :))) ya gheshre kargar budan

  sale 57 kaseye sabre amirka va ingilis sar umad na mardome irann

  tosiyeye man be shoma ine ghable neveshtane ye maghale motalee bekonii

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   هم میهن گرامی ، سپاس از شما برای پیشنهادتون
   .
   از شما خواهش می کنم که نظرتان را درباره سخنان شاه و خواهرش را هم بیان بفرمایید تا ببینیم که این کاسه صبر آمریکا و انگلیس که سر آمده بود ، دقیقا در چه زمانی بود ! در 28 مرداد سال 32 بود یا 22 بهمن سال 57 !
   .
   http://666sabz.blogspot.be/2013/08/blog-post_20.html
   .

   حذف
 3. age soaletuno vazehtar beporsii mamnun misham

  28 mordad???

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. هم میهن گرامی ،
   .
   محمد رضا شاه و اشرف پهلوی به دست داشتن در کودتای 28 مرداد و ساخت و پاخت با جاسوسان انگلیسی / آمریکایی و نقش آنها در کودتا ، اعتراف کردند و لینکش را هم برایتان گذاشتم.
   .
   و نظرتان را درباره این موشوع جویا شدم.

   حذف
 4. اگر طبق گفته انیشتن
  E=MC²
  پیدا کنید سنّ من را

  پاسخحذف
 5. پاسخ‌ها
  1. من ترجیح میدم که بجای واژه « مرگ » ، از واژه « ننگ » استفاده کنم چراکه « مرگ و کشتن » از خصوصیات حکومتهای دیکتاتوری مانند حکومت رضا شاه و محمد رضا شاه و خمینی و خامنه ایی و صدام حسین و استالین و و و است !

   حذف
  2. مادرت می‌داند که این جایی و گنده تر از دهان کثیفت وراجی میکنی‌؟

   حذف
 6. هر چه میخواهی‌ خودت را به در و دیوار بکوب، ولی‌ در بین قاجار و جمهوری آخوندی رژیم پهلوی مثل الماس میدرخشد. این را من نمی‌گویم بیچاره بد بخت بلکه آمار و ارقام می‌گویند. در ضمن چاه مستراح ما پر شده کی‌ وقت داری بیای خالیش کنی‌؟

  پاسخحذف