۱۳۹۵ تیر ۳, پنجشنبه

زمانی که سلطنت طلبان ساکن کشورهای پادشاهی ، حقیقت را پنهان میکنند !


بارها دیده ام که سلطنت طلبان ساکن کشورهای پادشاهی مانند کشورهای اسکاندیناوی ، هلند و بلژیک ، با مثال زدن کشور میزبانشان اینگونه وانمود میکنند که پیشرفتهای صنعتی و اجتماعی که شامل  آزادی پوشش و عقیدتی و جنسی و سازمانهای حمایت از زنان و کودکان و جانوران ووو است ، همگی از صدقه سر خاندان پادشاهی آن کشورها سرچشمه گرفته !
 
همین سلطنت طلبان ، درد و بلای خاندان پهلوی را بر سر ملت بزرگ و شریف ایران کوبیده و روشنفکران و آزادیخواهانش را با واژگان ناشایستی مانند « روش عن فکران » و « نویس عن دگان » معرفی میکنند !!!

این حضرات با افکار و جنبش های چپ هم بسیار دشمن بوده و راه و بیراه هر دگراندیش و آزادیخواهی که سر سپرده خاندان پهلوی نباشد را با تهمت های واهی « توده ایی » و « کمونیست » ووو ترور شخصیتی کرده بلکه سخنانشان را بی اعتبار سازند !

ملت شریف و بزرگ ایران به ویژه نسل جوان باید بدانند کشورهای پادشاهی که اینها درش پناهندگی گرفته و از امکانات اجتماعی آن استفاده میکنند هر چند که یک کشور پادشاهی است اما توسط احزاب چپ اداره میشود و تمامی امکانات اجتماعی که خود مردم میزبان ، مهاجران و پناهندگان از آن برخوردار هستند از سوی احزاب دست چپی بر کشور تحمیل شده است !!!

حتی سلطنت طلبان ، به جای واژه « سوسیال » از واژه « سوشیال » استفاده میکنند تا مبادا واژه « سوسیالیست » در ذهن مردم تداعی شود !!!

جوانان این مرز و بوم باید بدانند که در دوران پهلوی و هر گونه شوخی و یا کاریکاتور درباره خاندان پهلوی جرم محسوب میشد و اکنون هم سلطنت طلبان هیچگونه شوخی و کاریکاتوری را درباره خاندان پهلوی برنمیتابند !!!

آنوقت با وقاحت بسیار حکومت پهلوی را با حکومت دیگر کشورهای پادشاهی برابر میدانند !!!

برای نمونه : دیروز ، پیش از آغاز مسابقه فوتبال بین بلژیک و سوئد ، بسیاری از  هواداران فوتبال سوئد ، بازیکنی به نام « زلاتان ایراهیموویچ » که در واقع سوئدی الاصل هم نیست را بالاتر و مهمتر از پادشاه سوئد مینامیدند !

کدام یکی از سلطنت طلبان حتی در اعماق ذهنش به هم میهنان خود این اجازه را میدهد که شخصی را بالاتر از خاندان پهلوی بنامد ؟!!!

ویدیو :

Il a plus d'importance que notre roi


۲ نظر:

 1. حالا این سوال من از شما میکنم چرا گروه های چپ مجاهدین ملی مذهبی توی کشور های پادشاهی و شیطان بزرگ آمریکا تشریف دارن مگه دنبال حکومت جمهوری اسلامی یا کمونیستی در ا یران نبودن
  این همه کشور جمهوری وجود داره از ویتنام چین کامبوج الگو بزرگشون که کشور فقیری مثل آلبانی بود ولی رفقا کمونیست بردار خواهر مذهبی همه شون دارن توی کشور های مثل سوید هلند دانمارک انگلستان نروژ با خوبی خوشی زندگی میکنن مگه این بخوان خوشبختی که برای ما آوردن به مردم این کشور ها هدیه بدن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. هم میهن گرامی ، درود بر شما

   نظر شما نظری است که بارها و بارها از سوی سلطنت طلبان تکرار شده و میشود. دریغ از یک سخن تازه و بکر !

   پاسخ به این پرسش هم بارها داده شده :

   سه‌شنبه ۱۳۹۱ تیر ۶ , ه‍.ش

   سخن پهلویستها درست ولی یه پرسش پیش میاید !

   http://666sabz.blogspot.be/2012/06/blog-post_3609.html

   چند وقتی است که طرفداران استبداد پیشین گیرداده اند که چرا بعضی از مخالفان نظام پادشاهی ، به جای اقامت و پناهندگی در کشورهای غیر پادشاهی ، کشورهای بعضا سلطنتی را برای اقامت خود و خانواده شان انتخاب کرده اند.

   خوب با این حساب خواهشن بفرمایید که چرا شاهزاده رضا پهلوی به جای سکنا گزیدن در یک کشور پادشاهی یا شاهزاده نشین ، اقامت در آمریکا را برای خود و شاهزاده هایشان برگزیده اند و شهبانو فرح پهلوی هم در فرانسه ساکن شده اند !

   بویژه که خاندان پهلوی هیچگونه محدودیتی از لحاظ مالی و شغلی نداشته و با پشتوانه مالی ایی که دارند ، هر کشوری با آغوش باز از آنها استقبال خواهد کرد.

   ولی چرا از کشورهای سلطنتی گریزانند ؟!

   پادشاهی خوبه برای همسایه ؟!

   حذف