۱۳۹۵ تیر ۴, جمعه

جمله ایی تامل برانگیز از فیلم ماتریکس ، شرح حال سلطنت طلبان سایتهای مجازی است !در فیلم ماتریکس ، مامور به مورفیوس که دستگیر شده میگوید :

« شما انسانها هیچ شباهتی به موجودات دیگر روی کره زمین ندارید !

همه موجودات کره زمین تلاش میکنند تا خود را به محیط زیست وفق دهند و با شرایط کنار بیایند اما شما انسانها به یک منطقه رسیده و شروع میکنید به تکثیر شدن و تکثیر شدن و از منابع طبیعی آنجا تا حد ممکن استفاده کردن !

زمانی که منابع طبیعی آن منطقه تمام شد ، تنها راهی که برای زنده ماندنتان میماند این است که به یک منطقه دیگر بروید !

تنها موجودی در کره زمین که از همین رویه پیروی میکند ، ویروس ها هستند ! »


کاربران کهن تارنمای دنباله به خوبی میدانند که کاربران سلطنت طلب در دنباله چون تحمل کوچکترین انتقاد و بحث منطقی را نداشتند ، نخست با فحاشی و توهین های پی در پی ، تلاش کردند تا کاربران مستقل را فراری دهند و سپس که با کاربران نترسی مانند  من ( ۶۶۶ )  ، « شاهین ضد » و« ترانه آزادی » ووو رو به رو شدند ، شروع کردند به ساختن حساب های جعلی تا با نیروی بیشتری حرف خود را به کرسی بنشانند !

و هر چه بیشتر کاربران مستقل فراری میشدند ، این سلطنت طلبان بیشتر پر رو گشته و امر بهشان مشتبه میشد که این شیوه ، چاره کار است !

روزی که همه کاربران از تارنمای دنباله فراری شدند و تنها علی ماند و حوضش ، سلطنت طلبان هم کوچ کرده و به بالاترین آمدند و با تجربه پیشین که در بالا عرض شد ، شروع کردند همان تجربیات را با فشار بیشتری به بالاترین تحمیل کردن !

و چنانکه مدیر و مسئولان بالاترین چاره ایی نیاندیشند ، دور از انتظار نیست که بالاترین هم به سرنوشت تارنمای دنباله دچار شود !

برای نمونه به این عکس ها توجه کنید ! کسانی که دلشان به حال دنباله میسوخت و با فرستادن لینک تلاش میکردند تا مدیران را متوجه خطرات پیش رو بکنند ، با حمله شدید و توهین و تهمت های پی در پی سلطنت طلبان رو به رو میشدند !

اگر به راستی سلطنت طلبان مخالف حسابهای جعلی و فحاشی ها بودند ؛ بایستی از اینگونه مطالب پشتیبانی میکردند نه اینکه شروع کنند به لینک گذار فحاشی کردن و بحث را به بیراهه کشاندن !
**************************
*****************

پیشنهاد « شاهین ضد » برای پایان دادن به بحث ها و درگیری های بی مورد

( به منفی های داده شده به خود پیوند و همچنین به مثبت های داده شده به فحاشی ها توجه کنید )**************************
*****************
**************************
*****************

ارسال شده در ۰۲ ارديبهشت ۹۱به نظر های داده شده توسط « نفله » توجه فرمایید :
**************************
*******************************************
*****************کاربران نفله ، آریس و آدونیا ، سه چماقدار سایت دنباله بودند. 

که پس از تخته کردن در دنباله ، به بالاترین کوچ کرده و نخست همین نام ها را برای خود برگزیدند ولی پس از فحاشی های پی در پی و بسته شدن حسابهایشان ، اکنون با نام های گوناگون دیگری به فعالیت میپردازند.


https://www.balatarin.com/users/adoniya
. .
**************************
*****************در همین راستا

.

حزب الله ، شاه الله ، پیوندتان مبارک !
http://666sabz.blogspot.be/2014/02/blog-post_1555.html


.


کینه شاه الله گر بجنبد ، سر به رسوایی زند ! ( دو
)شاه اللهی ها ، آب را به آسیاب که میریزند ؟!
.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر