۱۳۹۳ مرداد ۷, سه‌شنبه

پاسخ به شعر : « ما که در سایه خورشید معذب بودیم .... چشمان کور سزاوار همین شب بودیم » !


نخست ، سلطنت طلبان عزیز توجه داشته باشند که خورشید مانند لامپ ، تا وقتی که روشن است ، سایه ندارد ! درصورتی لامپ سایه دارد که خاموش باشد !

پس وقتی که هنرمند شهیر شما میفرمایند « سایه خورشید » ، این بدان معنی است که خورشید خاموش بوده و شاه هم سایه اش بوده ! که این خودش توهین بزرگی است به  ذات ملوکانه الاحضرت ! 

دوم ، سلطنت طلبان عزیز توجه داشته باشند که لقب شاه « سایه خورشید » نبود ، بلکه « سایه یزدان » بود ، یعنی یک چیزی تو مایه های همین « جانشین امام زمان » فعلی !

سوم ، شاعر شهیر سلطنت طلب به نکته ظریفی اشاره فرمودند و آن اینکه همیشه  پس از خورشید ، شب از راه میرسد و این درست سخن ماست که میگوییم شیخ و شاه مکمل هم هستند !

و اما پاسخ به این شعر :


ما که در سایه مستبد معذب هستیم .... در فکر بهبودی ازاین تب هستیم
آن خورشید خاموش برون افکندیم ........ در حال مبارزه با شب هستیم.
.

در همین راستا :

.
.


پاسخ به شعر : در دیده ما شاه بود سایه یزدان .... تا کور شود دیده بیگانه پرستان !

 http://666sabz.blogspot.be/2014/06/blog-post_26.html

 

 

 

 

۱۰ نظر:

 1. جالبه که این جماعت دیکتاتور پرست هنوز هم از طرف مردم حرف میزنند و از طرف مردم "چشممان کور" میگویند. یادشان رفته که اینجا دربار آریامهر نیست که اینطور بی محابا به مجیز گویی و پابوسی و کون لیسی افتاده اند و گاهی هم برای خالی نبودن عریضه, از طرف مردم بیانه های شدید وغلیظ در مدح و پابوسی دیکتاتور در میدهند.
  به این جماعت باید گفت که مردم, شما را در سال ٥٧ با تیپا از اریکه قدرت به داخل فاضلاب تاریخ پرتاب نمودند. پس شما نماینده مردم نیستید. از این به بعد هم برای خودشیرینی پیش دیکتاتور, از مردم مایه نگذارید.

  پاسخحذف
 2. به نظر من ربط به شاه و ملا نداره. ربط به این داره که همدیگر رو تحمل کنیم و دوست بداریم.کسی که میگه : ما که چنین و چنان بودیم حالا چشممون کور داره به خودش نهیب میزنه و با خودش درد دل میکنه. چرا من شنونده باید جبهه بگیرم؟ بقول فریدون فرخزاد: آخه چرا؟ موفق باشین.

  پاسخحذف
 3. مثل اینکه اینجا فقط نماینده ها با هم مشاعره دارن ما که نیستیم.

  پاسخحذف
 4. شما سبز و بنفش های حکومتی وغلامان رسمن جانی اگر ذره ای سواد داشتید چنین تفسیر سبکسرانه ای را نمی نوشتید
  اصل شعر این است :
  ما که از "تابش" خورشید معذب بودیم !
  خوب نگاه کن : تابش نه سایه !
  علت بدبختی مردم ما و پایداری این حکومت سراسر جنایت 37 ساله در این است که روشنفکران ما خائنانی هستند که افسارشان دست رسمن جانی است که خامنه ای را سر کار آورده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. « اصل شعر این است :
   ما که از "تابش" خورشید معذب بودیم !
   خوب نگاه کن : تابش نه سایه ! »
   .
   کجا رو نگاه کنم ؟!!!
   .
   روی عکس که از یک سایت شاه اللهی کپی شده ، نوشته شده « سایه خورشید » حالا شما اومدید میگید که خوب نگاه کنم ! خوب آقای محرم ، شما خوب نگاه کنید که رو عکس چه نوشته شده !
   .
   علت بدبختی مردم ما و پایداری این حکومت سراسر جنایت 37 ساله خلاصه میشود در مستبد بودن شاه که در تمام مدت حکومت خود دهان ها را بست و آزادیخواهان و دگراندیشان را دستگیر و زندانی و شکنجه و اعدام کرد ! درب احزاب سیاسی را بست و تنها در مساجد را باز گذاشت !
   .

   حذف
 5. برو کار کن ..البته اگر به گاگولی مثل تو کار بدن ..همون مونده تو م گاگول معلم مردم بشی

  پاسخحذف
 6. درود: توجه فرمائید این شعر یک حرف ازش جا افتاده (ما که در سایه، زخورشید معذب بودیم چممان کور سزاوار چنین شب بودیم) خرف جا افتاده هم (ز) قبل از کلمه خورشید بوده

  پاسخحذف
 7. دوست عزیز در این شعر منظور از سایه نه اون سایه ای هست که شما میگین.بلکه منظور از سایه ، در پناه بودنه.مثل وقتی که یکی به یکی میگه سایت از سر بچه هات کم نشه.اینقدر آسمون ریسمون نبافید.کاش میشد قانونی باشه که مشخص بشه سن هر فردی که نظر میزاره چقدره و تحصیلانش چقدره.چون به نظر من و ینا به تجربه خودم نظرات افراد زیر 35 سال ارزشی نداره

  پاسخحذف