۱۳۹۳ اردیبهشت ۲۳, سه‌شنبه

عکسی از چوب خوردن خانم چرخنده !

.

برای بهتر دیدن عکس ، شما هم یه چوبی به این چرخنده بزنید
.
 
.

.
.
برای یادآوری

الهام چرخنده بازیگر سینما با تبریک میلاد امام علی  به رهبر معذب انقلاب گفت : 

به جرم عاشقی مرا با چوب زدند. برایم پیام فرستاده بودند که خانم چرخنده سینمای ما جای چنین زنانی نیست. 


۱۵ نظر:

 1. من با موضع این خانم بازیگر در مورد خامنه‌ای موافق نیستم ولی‌ چوب زدن به او و فحاشی‌های سبزلله یا دیگر مخالفان دقیقا همان رفتاری است که حزب‌الله و بسیج با مخالفنشان انجام میدهند. حالا این مخالفان اگر روزی قدرت را به دست بگیرند باز روز همان و روزی همان. با این واقعیات، چه امیدی به آینده دموکراسی در ایران میتوان داشت؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. فحاشی سبز الله ؟!
   منطورتون از سبز الله ، طرفداران جنبش سبزه ؟
   یعنی همه اونایی که به این خانم فحاشی کردن و با چوب زدنش و شیشه ماشینش رو شکستن ، همه طرفدار جنبش سبز بودن ؟!
   اونوقت مدرکی دارید که ای گفته تون رو ثابت کنه یا اینکه تنها برای به لجن کشیدن جنبش سبز همچین تهمتی رو میزنید ؟

   حذف
  2. man demokrasi nemikham.......on zanikeh ro ye saat tahvilam bedin.

   حذف
 2. قبول باشه...میگم چرا شوهرش ازش جدا شد....ببین کیارو میبرن برزیل...کاش...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حالا اینکه چرا شوهرش ازش جدا شد یک مسئله شخصی است و به کسی ربطی نداره ولی از جنبه شوخی ، لابد بخاطر اینکه عاشق سید علی شده بود !
   .
   :-))

   حذف
 3. مشکل مملکت ما این نیست که امثال چرخنده ها چه چیزهایی میگویند. مشکل این مملکت استبداد و فرهنگ نهادینه شده استبداد در بخش بزرگی از مردم است.
  نباید تمام تقصیرها را گردن یک نفر انداخت و شیشه ماشینش را شکست.
  مگر ما نمیگویم آزادی بیان!
  این برخوردها غلط است و مصداق نقض حقوق بشر است

  پاسخحذف
 4. مدرک میخواهید؟ راستش مدرک ندارم ولی‌ اگر "جنبش سبز" سبزاللهی ندارد که خیلی‌ بعید است باید خدا را شکر کرد. در آن صورت گویا اعضای جنبش سبز از بین خوبان ایران دست‌چین شده اند و می‌توان به آینده ایران امیدوار بود!

  پاسخحذف
 5. این نظر الهام چرخنده است ما اگه قراره با فحاشی عکس العمل نشون بدیم با اونا چه فرقی داریم؟ ما میتونیم بایکوتش کنیم مثلا تو هر سریال یا فیلمی بازی کرد تحریم کنیم این خانم میخواسته به سفر مجانی برزیل بره این راه کار را پیدا کرده

  پاسخحذف
 6. سلام، ببینید عزیزان! این نظر خانم چرخنده است وبرای خودش هم محترمه!وبحمدالله مخالفین نظر او هم احترام میگذارن اما اگر واقعا به این نظر اعتقاد قلبی داره که مبارکش باشه وماهم دعا میکنیم خدا بهش فهم وآگاهی بیشتر بده، اما اگربه خاطر برخی منافع ومصلت اندیشیها فعلا این نظر را ابراز میداره(وصلاح میدونه که اینهمه ظلم وخلاف اخلاق وارزشهای انسانی ، اسلامی وایرانی رانبینه)باز هم خدا بهش فهم و بصیرت وانصاف بده وخدا کنه اگر فردا روزی منبع قدرت عوض شد برای اینکه اسمش با مسمی بشه 180 درجه نچرخه!!!

  پاسخحذف
 7. دمت گرم الهام جون...باعث افتخار مایی..
  ما تا اخر پشتتیم..

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیزم سهمیه برزیل پر شد جونم . برای برنامه بعدی برنامه ریزی کن البته شنیدم طلاب زن رو هم میفرستن امریکا بازدید از اون راه هم میتونی کانال بزنی صغری ببخشید سارا جون!

   حذف
 8. به نظر من الهام خرچنگه خیلی بی شعور تشریف داره ! باید بره سوراخ کون خامنه ای رو لیس بزنه تا بتونه امرار معاش کنه ! فقط به درد همین کار میخوره ! با تشکر از همگی !

  پاسخحذف