۱۳۹۱ اسفند ۵, شنبه

خواب آشفته یک شاه اللهی !

.
برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر ، یکی بزنید تو سر این شاه الله خفته

 
.
.

۴ نظر:

 1. عجب!!! ببین جمهوری اسلامی رفتنی است اینو درک کنید ! در ضمن شما که از زمان شاه انتقاد میکنید خوب هست کمی اول تاریخ را مطالعه فرموده بعد حرف به این گندگی بزنید یه وقت میپره گلو خفه میشید دور از جان.بیسوادی هم حدی داره والله!

  پاسخحذف
 2. .
  همون انصار شاه الله برای سرنگون شدن ولایت وقیح مبارزه میکنند ، کافی است !
  .
  مطالعات شما هم که همش در کتاب میرفطروس خلاصه میشه ، از سر ملت کور و کچل و شپشو و بی لیاقت و نمک نشناس ایران هم زیاده
  .
  شما به توهین و تهمت و فحاشی هاتون ادامه بدید ، به یاری شاهزاده غلام علی ( نوه نور پهلوی ) ، رضا شاه چهارم ، حتما این جمهوری ننگین اسلامی سرنگون خواهد شد !
  .
  درود بر انصار شاه الله و چماقکشان همایونی ( نوچه های شعبون بی مخ تاجبخش )
  .

  پاسخحذف
 3. بازم که بازوهای چنگ نرم رژیم به کار افتاده تا تفرقه را بیشتر کنند، پس معلومه که باز هم رژیم ترسیده و در حال تعویض شلوار محترمش میباشه البته خب حق داره، بعد از برنامه پخش شده از تلویزیون رسمی چین باید شماهارو دوباره فعال میکرد، ببینم مزد این نوع تیتر زدنها الان چندتا ساندیسه ؟ هنوز ساندیس میدن یا نوشابه انرژی زا هم میدن ؟

  پاسخحذف
 4. .
  انصار شاه الله ، همه را به کیش خود پندارد !
  .
  ولی ، جناب شاه اللهی عزیز ، ملت بزرگ ایران مانند انصار شاه الله که احمق و خنگ نیستند که هر تهمت و انگی رو همینجوری بپذیرند !
  .
  ملت بزرگ ایران ، وقتی روی وبلاگی هستند ، پیش از پیشداوری یک سری به لینکهای فرستاده شده میزنند و از ته توی قضیه سر درمیارند که صاحب وبلاگ ، چند مرده حلاج است !
  .
  شما به همون چماق کشی و تهمت زنی و فحاشی هاتون ادامه بدید و دلتون رو به مصاحبه های صد من یه غاز پهلوی خوش کنید و دست از سر ملت بزرگ ایران بردارید !
  .
  آخه انقدر هم ابله تشریف دارید که جمله بالای وبلاگ رو میبینید ولی باز هم ، همان سخنی رو که بهتون یاد دادن رو تکرار میکنید !
  .
  این هم تودهنی ملت بزرگ ایران به انصار حزب و شاه الله امثال شما :
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=TxbwDUSs7gE
  .

  پاسخحذف