۱۳۹۱ تیر ۱, پنجشنبه

چند عکس در رابطه با نپذیرفتن دیلما روسف ، احمدی نژاد را !


برای دیدن عکسها در اندازه اصلی ، روی آنها کلیک بفرمایید

در صورت پاک نکردن امضای من ، یعنی 666
بهره بردن از عکسهای این وبلاگ آزاد میباشد۱۰ نظر:

 1. پاسخ‌ها
  1. .
   منابع خبری برزیل روز سه‌شنبه خبر دادند که دیلما روسف، رییس‌جمهوری برزیل، درخواست ، محمود احمدی‌نژاد، برای دیداری دو جانبه در حاشیه کنفرانس «ریو +۲۰» را رد کرده‌ است.
   .
   روزنامه برزیلی «اُگلوبو» روز سه‌شنبه با درج این خبر نوشت: «هیات ایرانی که برای شرکت در این کنفرانس بزرگ جهانی به شهر ریو دوژانیروی برزیل وارد شده «به شدت از این امر ناراحت است».
   .
   به گزارش رادیو فردا ، روز جمعه نیز، ادواردو پائس، شهردار ریو دوژانیرو، رونمایی از یک ستون بدل ستون‌های تخت جمشید که از سوی دولت ایران به این شهر اهدا شده‌است را لغو کرد و این مراسم رونمایی را به تاخیر انداخته‌است.
   .

   حذف
 2. 666 رو باور نکن
  به خودت بیا - وقتی با خودت قهری حقایق رو انکار نکن - خدایی هست خیلی مهربان فقط کافیه پیداش کنی - شده مرگ از نزدیکیت رد بشه ؟ اون لحظه اگر کمک بخای خدا رو صدا نمیزنی ؟ به خودت بیا قبل از اینکه ساعت شنی کارش رو تموم کنه
  امیدوارم حرفهام ناراحتت نکرده باشه - کارات هم قشنگه انصافا

  پاسخحذف
 3. .
  والا من ربط بین گودرز خان و شقایق خانم رو درست متوجه نشدم !
  .
  امیدوارم که خودت رابطه اش رو فهمیده باشی !
  .
  روزت خوش
  .

  پاسخحذف
 4. من نمیدونم این مذهبیا و متعصبا وحشریا میان تو این سایتا و وبلاگای ملعون چه غلطی بکنن ؟ بابا جون مادرتون برید تو همون سایتای شیعه آنلاین و حوزه آنلاین و گوزه آنلاین و از این جور چیزا...تو سایتای دشمن نیاید ! نمودید مارو

  پاسخحذف
 5. aya--shoma--sheytan-parast--hastyd?=666-in--adad--ra--sheytan--parast-ha--estefade--mikonand--moris1315@gmail.com--man--chakere--issa-massih--pessare--khodaye--zende-hastam--dar--f.r.germany--leipzig--zendegy--mikonam--

  پاسخحذف
 6. .
  بارها گفتم و باز هم میگم که ، اگه کسی به شیطان و حوری و فرشته و آدم و حوا و جن و پری و بهشت و جهنم و این چرت و پرتها ، اعتقاد داشته باشه ، همون بهتر که محمود احمدی نژاد رییس جمهورش باشه و خامنه ایی جلاد هم رهبرش !
  .
  دیگه نمیدونم که با چه زبونی باید اینو بگم !
  .

  پاسخحذف
 7. عکس از تو اینترنت ورداشتی امضاتو زدی پاش بعد میگی امضاتو حق ندارد پاک کنن.شماها دیگه از کجا میاین؟ مگه تو عکسارو گرفتی؟ یه چی شنیدی ها...

  پاسخحذف
 8. .
  خوب البته بدون لودگی هم نظرتون رو میذاشتین ، پاسخ میدادم ، دیگه نیازه به اینهمه شیرینکاری نبود :
  .
  هم میهن گرامی
  .
  نظر شما کاملا درسته ، منم عکس رو از جایی کش رفتم ولی منظورم خود این عکس نیست برای اینکه این عکس رو هر کس دیگه ایی میتونه روی اینترنت پیدا کنه.
  .
  منظورم نوشته بالای عکسه ، یا توضیحات توی عکس که یک سری از اشخاص خیلی با مرام ، عکس رو با توضیحات و نظرهای منو برمیدارند و فقط 666 اش رو پاک میکنند و جای دیگه استفاده میکنند.
  .
  اگه دقت بفرمایید ، عکسهایی رو که من درش دخل و تصرفی نکردم ، هیچگاه امضا هم نکردم و من تنها برای دستکاری هایی که توی عکس کردم امضا میکنم و این به خاطر به گردن گرفتن نظرهایم هم هست ، نه مثل بعضی ها که بطور ناشناس نظر میذارن و میرن !
  .

  پاسخحذف