۱۳۹۱ تیر ۶, سه‌شنبه

فراخوان برای تظاهرات در بروکسل


با کنار گذاشتن حکومت اسلامی در ایران به اعدام ها پایان دهیم

به دار آویختن ۴ جوان عرب ایرانی را به شدت محکوم می کنیم


حکومت اسلامی ایران از نخستین روز بر سر کار آمدن، در طی سی و سه سال عمر ننگین خود، جز دستگیری، زندان، شکنجه، تیرباران، به دار آویختن در میدان های شهرها و گسترش هر چه بیشتر فقر و فلاکت، بیکاری، فحشا و دزدی های اداری، کار دیگری را به پیش نبرده است.

این رژیم قوانین قبیله ای قرون گذشته، مانند سنگسار، دار آویختن، شلاق زدن و دست و پا بریدن… را که متعلق به سده های گذشته می باشند و کهنه شده اند، از ذباله دانی تاریخ بیرون کشیده و با افکار پوسیده خود آن ها را به اجرا می گذارد. 

چندی است که رژیم اسلامی ایران بیش از پیش از خیزش های مردمی هراسان شده و برای نجات از خشم توده ها، به ماشین مرگ خود، شتاب بیشتری بخشیده است. صدها دانشجو، استاد دانشگاه، وکیل، روزنامه نگار، نویسنده، کارگر، روشنفکر، زنان برابری خواه، مادران جانباختگان، مبارزین و مدافعین منافع قوم ها و ملیت های ایرانی، دگراندیشان به زندان های دراز مدت، توام با شکنجه های قرون وسطایی محکوم می شوند.

در هفته گذشته، جمهوری اسلامی ۴ تن از جوانان میهن مان را که از اعراب وطن پرست خوزستان بودند به دار آویخت و بار دیگر دست به جنایت زد و خون در سرزمین ما جاری ساخت

جنایات رژیم را که تمامی ندارد و روزی در کردستان، ترکمنستان و آذربایجان و روزی دیگر در سیستان و بلوچستان و خوزستان به بهانه تجزیه طلبی یا بهانه های واهی دیگری مانند جاسوسی برای اسرائیل و آمریکا صورت می گیرد، یکپارچه افشا و محکوم کنیم

اگر عاشق سرزمین ایران هستید و یکپارچگی آن را می خواهید چه خواهان دولت مرکزی مقتدر و دموکراتیکی هستید و چه دموکراسی برای ایران را در فدرالیسم و تقسیم قدرت دولت مرکزی می دانید، در گردهمایی ضد اعدام و محکوم ساختن کشتار ۳ برادر  به نام های عباس حیدریان، طه حیدریان، عبدالرحمن حیدریان و یک جوان دیگر بنام علی نعامی شریفی، جوانان عرب ایرانی در خوزستان به وسیله رژیم ایران، شرکت کنید.

بیائید برای خونخواهی و دادخواهی مردم میهن خود، مانند کاوه آهنگر، درفش کاویانی از پیراهن خونین جانبازان خود برافراشته سازیم و به جنگ دیوان و ددان برویم.
تنها چاره ما برای رهایی از چنگال های مرگ و فقر و بدبختی این رژیم در دو چیز است: اتحاد همه نیروهای آزادیخواه و سرنگونی کامل همه جناح های وابسته به حکومت اسلامی در ایران.

ما همه آنانی را که افکارشان با این بیانیه همخوانی دارد، به یک تظاهرات مشترک فرا می خوانیم.


زمان  : روز پنج شنبه ۲۸ ژوئن ۲۰۱۲، ساعت ۱۸

مکان  :  روبروی سفارت جمهوری اسلامی در بروکسل

15 Avenue Franklin Roosvelt
1050 Bruxelles


احزاب، انجمن ها و نهادهایی که این گردهمایی را برگزار می کنند :

  • اتحاد برای ایران ـ بلژیک
  • انجمن پرسپولیس
  • جنبش جمهوری خواهان دموکراتیک و لائیک ایران ـ بخش بلژیک
  • حزب دموکرات کردستان ایران
  • حزب دموکرات کردستان ـ کمیته بلژیک
  • فدراسیون اروپرس

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر