۱۳۸۹ بهمن ۲۸, پنجشنبه

بسیجیان در سوگ صانع ژاله !۱۶ نظر:

 1. داداش فعلا که اره تو مقعد همایونیتون
  گیر کرده

  پاسخحذف
 2. اون که برای رهبرت حواله شده بود

  پاسخحذف
 3. فحش و ناسزا نشانه عجز شماست ، هر چه بیشتر از ما بترسید ، ما پیروزیم چون حق با ماست ، آنوقت شما هم با مغز پسته ای خود حس می کنید ( چون فهم که ندارید )که آزادی برای همه بهتر است.

  پاسخحذف
 4. tik tike ssanie shomar bara raftaneshoon shoroo shode in fohsh dadan ham az tarso boghze

  پاسخحذف
 5. سلام منو به رهبرت علی شیره ای برسون بهش بگو یواش یواش وقت رفتنه

  پاسخحذف
 6. سعید گرگانی می‌گوید :

  شما بچه کونی‌‌ها بسیجی‌ ساندیس خوره جیره خواره بی‌ شرف حتا تخم نمی‌کنین اسمتون رو بگین !

  پاسخحذف
 7. بیایید راه این شهیدان آزادی را با حضور هر شب خود بر پشت بامها و سر دادن شعارهای مرگ بر دیکتاتور و استقلال آزادی جمهوری ایرانی ادامه دهیم. یهترین روش برای حضور فعال همه در این جنبش همین شعارهای شبانه است و باعث میشه تا در فواصل قیامهای خیابانی شعله عشق به آزادی در دل همگان روشن بماند. این روش بهترین روش برای اطلاع رسانی به آندسته از هموطنانمان هم که مشغله کهری دارند نیز هست. لطفا این نظر ره هر طور میتونید عمومی کنید. خصوصا دوستان بلاگر مرتبط با بالاترین

  پاسخحذف
 8. هر شب روی پشت بوم و روی بالکن فریاد آزادی سر میدهیم و خواب را به چشم این حرامیان زهر میکنیم ! روز از شدت خواب از روی همون موتور با کله به ته جوب خواهند افتاد !
  .
  :-)
  .
  خواهش بجای « الله و اکبر » یک شعار مردمی بدهیم مانند همینی که هم میهن گرامیمون فرمودند « مرگ بر دیکتاتور یا استقلال آزادی جمهوری ایرانی »
  .

  پاسخحذف
 9. ملت بزرگوار ايران راه خودش رو انتخاب كرده ... چهار تا آشغال سبز خيابونگرد هم عددي نيستند... فعلا اراده نكرديم كه از كف خيابونها جمعتون كنيم ... خوشحالم كه بالاخره ثابت كرديد بحث راي و انتخابات دروغتون بوده و مشكل شما نظام هست و نه شكست انتخاباتيتون!
  به وقتش جمعتون ميكنن ملت ... فعلا نظاره گر ده هزار نيروي ترسوتون هستيم!

  پاسخحذف
 10. سبزای عزیز خواهشابا ادبیات ساندیسی ننویسین ساندیسی نیجه سن یامان دمیییم قالاسان یانایانا

  پاسخحذف
 11. بسیجی ها از نوشتن نام خود هم وحشت دارند !!!
  .
  حالا خوبه که به قول خودشون ، ما جوجه فکلی هستیم .... اگه ارتش آمریکا و اسراییل حمله کنند که اینا دیگه زهره ترک میشند لابد !
  .
  ننگ بر اصل ولایت وقیح

  پاسخحذف
 12. basiji= koni=zan jendeh = madar gahbe=vatan foroosh=dozd=gatel=gater=doshman khoda

  پاسخحذف
 13. BASIJI yani haromzade yani akhondha madarash ra kardehand BASIJI yani 100 pedar bebinid basijiha HAMASHON GHIYAFE KIRI HASTAN intor nist????????

  پاسخحذف