۱۳۹۲ بهمن ۱۶, چهارشنبه

شاهین نجفی ، چوب دو سر طلا !

.

.
.
شاهین نجفی بیچاره از سوی جمهوری ننگین اسلامی ، بخاطر توهین به امام نقی ، مرتد شناخته و خونش حلال شده و یکی از سلطنت طلبان بنام هم ایشان را مورد بازخواست و سرزنش قرار داد که چرا « رضا شاه » را « میر پنج » خطاب کرده !

البته چون سلطنت طلبان و انصار شاه الله هنوز بر اریکه قدرت تکیه نزده اند و از پلیس و شهربانی و ساواک و ارتش و چماقداران بهره نمیبرند ، به همین توهین ها و تهمت زدن ها و ترور شخصیتی ها بسنده میکنند ولی بمحض رسیدن به قدرت ، همانند جمهوری ننگین اسلامی ، دمار از مخالفین و منتقدین خود درخواهند آورد ! 
 
.

ویدیوی اصلی را میتوانید در این زیر ببینید
.

.
.

۴ نظر:

 1. شما باید نظرات متعدد و "مشعشع" !!!! آقای امید دانا را در توجیه دیکتاتوری سلطنتی بخوانید. نظراتی که ایشان نامش را "مکتب میهن سالاری" گذاشته و دقیقا عکس برگردان نظریه ولایت فقیه در رژیم ولایی است. بیچاره مردم ایران که یکصد سال پس از انقلاب مشروطه, و با وجود پیشتازی در بین ملل دیگر جهان در مبارزه برای آزادی در تاریخ مدرن جهان, حالا تفاله های رضا قلدر و پسرش, باید برایشان استبداد سلطنتی را در بسته بندی شیک و زیبای "مکتب میهن سالاری" بپیچند و به حلقشان فرو کنند. خنده دار هم اینجاست که این جماعت به اشاره اربابان غربی خود هیچ ابایی از فروختن کشور به غربیان نداشتند. نه از بابت جدا کردن بحرین و هامون از ایران کمترین احساسی از شرم به خود راه میدهند, نه دست از توجیه کودتای رسوا و خارجی ساخته ٢٨ برمیدارند. حالا هم با وجود اینهمه ننگ و گند و خیانت و وطنفروشی, بالای منبر شاهانه میروند و به ملت ایران "مکتب میهن سالاری" درس میدهند. همانطور که بدرستی اشاره نمودید, درد این جماعت آزادیخواهی نیست و در عمل هم فرقی با طرفداران ولایت فقیه ندارند. دردشان درد قدرت و ثروت از دست رفته خودشان است که با مزدوری و خیانت به مردم بدست آورده بودند.
  به ؛امثال امید دانا که از بابت آنچه "توهین به رضا شاه" نامیده اند, کف بر لب آورده اند, باید گفت که رژیم پهلوی و شاهانش اساسا خود "توهین" به مردم و جامعه مدنی ایران هستند. توهینی که از سوی استعمار بر مردم ایران و خواستهای مترقیشان انجام شده است.

  رها

  پاسخحذف
 2. آدم خایه مالی هستی اسم شمالو نیار تو که نمیدونی دریاش چه رنگیه مردشور دندوناتو ببرن مرتیکه جوم باباتو گرفته که تورو کاشت ...
  شریم ...
  اشرار ...

  ع.ر

  پاسخحذف
 3. با درود
  شما نميتوانيد بخاط گفته چند نفر هزاران نفر را سرزنش كنيد
  من يكى از طرفداران استاد شاهين نجفى هستم

  پاسخحذف