۱۳۹۰ مهر ۱۰, یکشنبه

چند پرسش از طرفداران استبداد پیشین !.
خیلی دلم میخواهد چند نکته را بدونم :
.
1 - اگه خمینی به قولهاش عمل میکرد و آلان ایران یک کشور آزاد و آباد بود ، شاه اللهی ها چطور میخواستند که استبداد پهلوی رو توجیه کنند و دم از رضا شاه دوم بزنند ؟!
.
2 - اگه تنها آباد سازی کشور و آزادی های اجتماعی ، بدون در نظر گرفتن آزادی سیاسی شرط است ، نظر شاه اللهی ها ، نسبت به صدام حسین و مبارک و بن علی و بشار اسد چیست ؟!
.
3 - اگه حکومتهای پسین بشار اسد و مبارک و بن علی ، کشورشان را ویران کنند و وضع رو 100 برابر بدتر از اینی که هست بکنند ، آیا این دلیلی بر کور و کچل بودن و نمک نشناس بودن و بی شعور بودن ملت سوریه و مصر و تونس خواهد بود یا نه ؟!
.

۲ نظر:

 1. 1اگه خمینی به قولهاش عمل میکرد و ایران یک کشور ازاد بود تازه میرسیدیم به حکومت پهلوی.فقط ریس اداره عوض شده بود و کسایی که عزیزشون رو در انقلاب از دست داده بودن متضرر.
  2 از اینکه در نظر عزیزت عراق و مصر و تونس و سوریه کشور های آبادی هستن کلی لذت بردم، ولی حالا معلوم میشه اگه اون پهلوی گور بگور شده یکم بیشتر سختگیری میکرد و مثلا بجای تبعید حضرت امام ایشون را کله پا میکرد این ملت بدبخت انقدر به نکبت دچار نمیشد.
  3بله هست. خلایق هر چه لایق

  پاسخحذف
 2. خوشم میاد که همه پنهانی نظر میدن حتی کسانی که بیرون از ایران زندگی میکنن !
  .
  حالا ترسشون از چیست ، خدا میداند و بس.
  .
  1- پس یعنی به گمان شما ، زمان شاه ، ایران مهد آزادی و دمکراسی بوده دیگه !
  .
  2- منهم از اینکه گمان میکنید در زمان شاه هر کسی سوار بر شورلت و ساکن ویلای دو طبقه بود ، واقعا لذت بردم !
  .
  3- خوب پس با این حساب معلوم شد که شما طرفدار صدام حسین و بشار اسد و بن علی و معمر قذافی و حسنی مبارک هستید و مخالف جنبش آزادیخواهی ملت عرب !
  .
  سپاس برای نظرتون
  .

  پاسخحذف