۱۳۹۳ اسفند ۱۶, شنبه

فرمان عزل !عکس هنوز دیده نشده از هیتی که فرمان عزل از سوی الاحضرت رضا شاه دوم را برای نخست وزیر وقت خواهد برد !۵ نظر:

 1. عجب! هنوز بعد از گذشت این زمان، هیچ فرقی نکردید؟

  پاسخحذف
 2. ایرانیان ظرفیت ندارند. برای منافع خودشان از کاه کوه میسازند .و از بیت ها کرملینها و از جمهوری پارلمانی کعبه برای منافع خود خاهند ساخت. دانمارک دارای چه نوع حکومتی است که فقیر ندارد. ولی عربستان با بزرگترین ذخایر گولی و نفتی فقیر دارد. و سوءد و یا نروژ زندان ندارد. فقط جمهوری دمکراتیک سکولار . آقای رضا شاه دوم چه تضمینی است بفرض محال .بعد شما نفر بعدی خاندانت دیکتاتور نباشد> تضمین چیست؟؟ یا خود شما کاخت مثل عکس بالا نشود. ؟؟؟میشود. و میشود. جمهوری پارلمانی را صراحتن حذف کن . نترس . شجاع باش. از اطرافیان پادشاهی خاهت هم نترس. مثل پدر بزرگت مرد باش و از حکومت پارلمانی را حذف کن. شجاع باش. و یک شهروند عادی باش. انوقت پیروزی. پیروز.

  پاسخحذف
 3. رضا پهلوی را مانند ماندلا به عنوان کسی که با دیکتاتوری مبارزه مینماید و خود تبدیل به دیکتاتوری دیگر نمی شود میپذیریم

  پاسخحذف
 4. مزخرف نوشتن هم حدی دارد! ایا شماییکه نویسنده تیتر بالا هستید حتا یکبارهم به فرتورهای زیر و نوشته های آن توجه کرده اید که نوشته اید,
  "عکس هنوز دیده نشده از هیتی که فرمان عزل از سوی الاحضرت رضا شاه دوم را برای نخست وزیر وقت خواهد برد !" شما حتا معانی کلمات پارسی را هم درک نمیکنید! وای برشماهاییکه کوچکترین آگاهی وسوادی نداشته اما اینچنین به مسخره کردن میپردازید!!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. یعنی چی ؟!!!
   .
   عکسها را خودم گذاشته ام و فتوشاپ عکس دوم هم کار خودم است آنوقت میفرمایید که به عکسها توجه نکرده ام ؟!!!
   .
   مزخرف نوشتن هم حدی دارد ! وای برشماییکه کوچکترین آگاهی وتوجهی نداشته اما اینچنین به توهین کردن میپردازید !!!!
   .

   حذف