۱۳۹۳ اردیبهشت ۶, شنبه

آیا براستی سلطنت طلبان به برابری زن و مرد عقیده دارند ؟! قضاوت با شما !

.
برای بهتر دیدن عکسها ، رویشان کلیک بفرمایید
 

عکسی از بنی صدر که جمهوری ننگین اسلامی ، در سایتهای خود منتشر کرده !
.


.
و همان عکس در برخی از سایت های سلطنت طلبان دیده میشود ! 

(( لازم به توضیح است که کسانی را که در زیر بعنوان مثال آورده ام ، از سلطنت طلبان معروف و شناخته شده در سایت بالاترین هستند و طرفداران بسیاری در بین سلطنت طلبان دارند ))
.و همین جمله دقیقا از دهان یک سلطنت طلب درمیاید :

.
(( نام کاربری  این شخص به « پابوس  شاه » تغییر پیدا کرده تا نقض حریم خصوصی نشود ))


.
.
و اما عکس اصلی 
.

.
و البته از آنجایی که جمهوری ننگین اسلامی ، مردان را برتر از زنان و زنان را حقیر میداند ، برای تحقیر کردن مخالفان خود ، هرزگاهی آنها را بصورت زن در میاورد !
.

برای مجید توکلی هم از همین شیوه شرم آور استفاده کرد که البته نتیجه عکس داد و بسیاری از فعالین سیاسی و اجتماعی با سر کردن روسری ، از مجید توکلی حمایت کردند !
.


و چندی پیش ، جمهوری ننگین اسلامی ، همین رفتار را با چند متهم در مریوان انجام داد و آنان را با لباس زنانه در شهر گرداند !
.


اینهم یکی از انصار شاه الله که برای لودگی از عکس مجید توکلی استفاده کرده و بجز توهین های جنسی به بانوان ، کار دیگری ازش دیده نمیشه !(( نام کاربری  این شخص به « دستبوس  شاه » تغییر پیدا کرده تا نقض حریم خصوصی نشود ))
.اینهم یک سلطنت طلب دیگر که به بانوان توهین میکنداین آقا با لودگی بسیار .... بهتر است خودتان بخوانید که چه میگوید !


.
اینکه جمهوری ننگین اسلامی ، زنان را حقیر و کمتر از مردان میداند بر هیچکس پوشیده نیست ولی اینکه سلطنت طلبان نیز از همین شیوه برای تخریب مخالفان خود ، بهره میبرند ، آیا بدین معنی نیست که آنها هم زن را کمتر از مرد و حقیر میدانند ؟!و در پایان :

سخنان محمد رضا شاه درباره عقل زنان.
قضاوت با شما !
.
.

۷ نظر:

 1. خوب خود این نشون میده که شاه سابق ایران پیرو راستین مولای متقیان علی (ع) بوده چون ایشون بصراحت در نهج اابلاغه زن را ناقص اعقل دانسته. شاه سابق بخاطر ایمان راسخش اون اعتقادو داشته

  پاسخحذف
 2. جالب اینه که این جماعت عقب مانده و منحرف شاه اللهی, حالا شدن معلم دموکراسی و بعد از اونکه با تیپا از کشور به زباله دان تاریخ پرتاب شدند, حالا توی تلویزیونهاشون میخوان "امت آریامهر" را به راه راست "تمدن بزرگ آریامهری" هدایت کنند, که لابد قرار است که در ان, "آزادی" را, انهم به سبک آریامهری را تجربه کنند. عجب شهر فرنگیه این مکتب و مسلک شاه اللهی.

  در تصاویر فوق, یکی از همین جماعت اوباش با افتخار از تجاوز به بستگان زندانیان سیاسی یاد میکنه. منتهی معلوم نیست که این موجود شاه اللهی چرا اسم واقعیش را نگفته تا به عنوان جایزه, یک "دسته خر طلایی" بابت اینهمه "شاهدوستی" از طرف ملت شاهدوست !!! ایران" برای هر جا نه بدترش حواله بشه.

  پاسخحذف
 3. اقا جان ، چرا وقتت را برای این چیزها تلف می کنی؟ آدم حسابی که در قرن بیست و یکم سلطنت طلب نمی شود. این ها یک چیزشان می شود. یا لمپن هستند و ازگل - عین واقعیت را می گویم - یا که مامور و مواجب بگیر.

  پاسخحذف
 4. دروغگويی٬ پست فطرتی و بيشرفی در ذات مخالفين نظام پادشاهی از جمله اين فرد ابلهی است که چنين مطلبی را گذاشته. شما حرفهای افراد مجهول الهويه ای را که با نامهای مسخره ادعای مشروطه خواهی ميکنند مبنای قضاوت خود قرار ميدهيد. ولی از خيل زياد فعالان مشروطه خواهی که آشکارا از حقوق زنان ايران دفاع ميکنند چشم پوشی ميکنيد؟ زهی بيشرمی و پست فطرتی! در ضمن در اين کلیپی که از محمد رضا شاه آورده ايد مدعی هستيد که او زنان را ناقص العقل ميداند! محبت کنيد و عين جمله ای را که محمد رضا شاه در مورد عقل زنان ميگويد بنويسيد. حقيقت آن است که او هرگز چنين چيزی را نگفته و اين شما پست فطرتان مصدق پرست و بنی صدر الهی و کمونيست هستيد که آشکارا دست آخوندها را در وقاحت و دريدگی از پشت بسته ايد. اين يک واقعيت آشکار است که آزادی زنان ايرانی رهاورد شگرف بود که در سايهء پادشاهی پهلوی تحقق يافت.

  پاسخحذف
 5. "دروغگويی٬ پست فطرتی و بيشرفی در ذات مخالفين نظام پادشاهی از جمله اين فرد ابلهی است که چنين مطلبی را گذاشته."

  شما سخت نگیر. این مخالفین "شاهنشاهی", هنوز "درستکاری" و "صداقت" را از "طرفداران راستین سلطنت" و مخالفین سرسخت "مصدق" و "مصدقی ها" از قماش دکتر قلابی میر فطروس یاد نگرفته است!!!!! که در روز روشن دروغ میبافد و جعل میکند. مهمتر از ان هنوز با نعل وارونه زدن عوامل سرکوب و اختناق آریامهری از قماش داریوش همایون, انهم تحت عنوان پرطمطراق "مشروطه خواه" مشکل دارند.تقصیر خودشان نیست دیگر. هنوز قدیمی فکر میکنند و معنای "نعل وارونه زدن" و نقش آنرا در "موفقیت" و "بالا رفتن از پلکان ترقی" درک نمیکنند.

  "اين يک واقعيت آشکار است که آزادی زنان ايرانی رهاورد شگرف بود که در سايهء پادشاهی پهلوی تحقق يافت. "

  البته اگر آزادی زنان را منحصر در آزادی پوشش کنیم, حق با شماست. منتهی آزادی زن در کشوری که آزادی تجمعات و احزاب و سندیکاها بی معناست تنها یک ژست توخالی است که بدرد تبلیغات مطبوعات شارلاتان غربی وطرفداران شارلاتان تر ان رژیم میخورد. درست مثل راه آهن سرتاسری که تنها بدرد متفقین در جنگ جهانی دوم خورد که با ان سلاح و مهمات از خلیج فارس به جبهه روسیه منتقل نمایند و تا امروز جز مخارج کلان چیزی نداشته است. انهم راه آهنی که به قیمت مالیات بر کلی اساسی مردم و با تحمیل فقر بر یک نسل از جامعه بدست آمده است.

  پاسخحذف
 6. صحفه فیس بوک چه سوزشی انداخته به ماتحت اعضای فرقه و جناح حکومتی اسهال طلب :)))
  بول حسن که آفتابه دار اعظم بود شد بنفیت بگیر دولت و صدقه خور پناهندگان فرانسه وای به حال نوچه هاش
  الان کله ۹۹% مردم به خاطر روشنگری(سوزش ماتحت)و فعالیت ۷روزه و ۲۴ساعته زوزه سبز و بقیه اعضای فرقه مثل مهتابی میدرخشه!۶۶تا رای اون هم با همکاری کمونیست و توده‌ ای‌ و پا اندازن نظام و آیدی‌های پارک شده :)))

  این روزها به جز ۹۹%مردم عادی که در انقلاب شرکت کردن و الان مثل .. پشیمون هستن حتی بعضی‌ از اشخاص با نفوذ نظام هم اعتبار کردند که انقلاب اشتباه بود حالا شما ۴تا و نصفی فرقه بول حسن و مجاهد و توده‌ ای‌ و کمونیست آواره که خودتون هم خوب میدونید تو ایران از پیر و جوون هیچ کس پشکل که بارتون نمیکنن هیچ حرفی‌ هم بزنید با توجه به سابقه انقلابی میزنن تو دهنتون رو فکر می‌کنید با این دلقک بازیها و هوچی گریها می‌تونید خفه کنید؟!
  شاید یه مشت افغانی بی‌ سواد گول بخورن ولی‌ نسل جدید نه که اگر غیر از این بود الان بنی سنده محتاج بنفیت دولتی و نون شب نبود :)همهٔ دنیا بالاترین و کرسی بول حسن نیست یه سر به فیک بوک و بقیه سایت‌های اجتماعی بزنید تا هم از توهم در بیاین هم ۲روز باقی‌ مانده عمرتون و با شرافت و آبرو زندگی‌ کنید
  راستی‌ اگر بچه خوبی باشی‌ و تعهد بدی لذت خواندن کامنتها رو با دوستان و اعضای فرقه و خانواده تقسیم کنی‌ قول میدم تند تند و درااااز دراااز بیام کامنت بذارم تا تو هم بیشتر بتونی‌ پوز کامنتها رو بدی هم بهانه ای‌ برای آدم فروشی داشته باشی‌ :دی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بزرگان ایرانزمین از دیرباز فرموده اند :
   .
   آنکه به ما نخندیده بود ... شغال دهن دریده بود
   .

   حذف