۱۳۹۰ بهمن ۱۸, سه‌شنبه

دیسیپلین در ارتش شاهنشاهی + سندچندی پیش ، خاطره ایی از ارتش شاهنشاهی تعریف کردم که بسیاری از هم میهنان ، درخواست مدرک و سند معتبر کرده بودند و از آنجایی که هر سخنی را نمیشود بدون سند و مدرک پذیرفت ، اینبار سخنانم را همراه با دو عکس میاورم !

 
********

غلامرضا پهلوی ( برادر شاه ) با درجه سرهنگی دارد به به یک سپهبد مدال می دهد که این بر خلاف قانون کشور و ارتش است ، زیرا یک سرهنگ زیردست سپهبد است و این سپهبد است که باید به زیردست مدال بدهد و سرهنگ باید در برابر تیمسار خبردار بایستد !


یک تیمسار ، دست « سرهنگ » را میبوسد درحالی که سرهنگ باید در برابر تیمسار خبردار بایستد !در حکومت پهلوی همه ملت ایران در هرمقام و مرتبتی باید دست بوس خانواده سلطنتی میبودند و خود را غلام خانه زاد و جیره خوار آنها مینامیدند !

در همین راستا :
.
.
.

توهین و تحقیر ارتش در زمان شاه + سند !
http://666sabz.blogspot.be/2013/10/blog-post.html

.

حکومت ارباب رعیتی پهلوی !
http://666sabz.blogspot.be/2014/04/blog-post_4490.html
 

.

  ! حکومت ارباب رعیتی یعنی این
https://www.youtube.com/watch?v=-NduJwr7jVU

.

پاسخی به هادی خرسندی برای شعر « پیش از اینها ارتشی دولا نبود »
http://666sabz.blogspot.be/2014/06/blog-post_7.html
 

.

این کمره یا شاه فنره ؟!
http://666sabz.blogspot.be/2012/09/blog-post_5135.html
 

.

.

 

 

 

.
۵۱ نظر:

 1. تو داری از کون کی میخوری مادر جنده؟ شاه 33 ساله که رفته. و شما زن جنده ها هنوز ازش آویزان هستید که خودتون را موجه نشان بدهید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   بزرگان ایرانزمین فرموده اند :
   .
   زالو و شغال و خفاش .... به ز شاه اللهی های فحاش
   .

   حذف
 2. olagh, age mikhast ke be baradaresh darejeh alaki midad. 1. vjizi begoo begonjeh

  پاسخحذف
 3. حالا تو فعلاً برو یه کم در کون موسوی و خاتمی رو بلیس جیره و مواجبت عقب نیفته. الدنگ پفیوز

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   بزرگان ایرانزمین فرموده اند :
   .
   گاوان و خران بار بردار .... به ز شاه اللهی های مردم آزار
   .

   حذف
 4. این عکسها بهترین دفاع از دیسیپلین در نظام شاهی هستند. چون نشان میدهند درجه الکی به کسی داده نمیشد. و غلامرضا با وجود این که برادر شاه بوده، سرهنگ بوده، نه تیمسار. در جمهوری اسلامی بدون هیچ ضابطه ای افراد سردار (تیمسار) میشوند و اگر غلامرضا در جمهوری اسلامی بود، درجه سپهبدی داشت و مشکل بالا پیش نمیآمد.

  پاسخحذف
 5. bad az 33 sal felakat va bad bakhti az daste in rejim, az khondane in post shoma Halam be ham mikhore... vaghean tahavoo bar angize, agha lotfan az khab boland sho... Farmayesho shoma farzan ghabool.. aya az in jahat be in mozo negah kardi ke Chera Baradar shah Sarhang boode? aya fekr kardi ke chare parti bazi nakardan va Tmisaresh konan ya balatar? toro khoda bas konin... hamin Mozakhrafate shoma va amsale shoma maro be in rooz andakht.

  پاسخحذف
 6. shoma namidonam ke kojaton misoze ke ...ya hezbe todeh hastin ke irano be gand keshidin ya mojahedine ahmagh hastin ya jopmhorie manhose iraniii...akhe avazi chi ro dari moghayese mikoniiiii...khili ahmaghin vaghean...ona kari ke kardan farhango arzeshamono hefz kardan be koorie cheshme shoma va amsaleton

  پاسخحذف
 7. dooste aziz man nemidanam shoma be che dalil megouid gholamrza darajeh sarhangi dashteh ast,
  agar be aks hegah konid mebinid ke bar rooyeh yaghe pahlavi neshani mojoud ast ke an neshan faghat va faghat be darajehaye balatar az sarhang dadeh meshavad, va dovoman darajeh sarhangi dr arteshe iran 3 addad ghopeh mebood ke ba digar darajat farghe ziady dashtand,va kheyly barjasteh boodand ,sargord yek ghopeh dasht sarhang dovom do ghopeh dasht va sarhang seta ghopeh dasht,
  anche mossalam ast dar in akss pahlavi darajehbalatar az sarhangi darad,
  sevom inke kolaheh nezami timsarha az kolahe nezami sarhangan bargeh nakhleh bishtari dasht,

  bandeh khodam sarhangeh bazneshasteh artesh hastam

  پاسخحذف
 8. omidvaram ke shahamateh inra dashteh bashi ke nazari ra ke dadam vared konid

  agar ham nemikonid in matlab ra tashih konid

  پاسخحذف
 9. حداقل این آقا آنقدر شعور داشته که مانند خیلی از سردارهای آبکی امروز به خودش درجه آبکی نداده و سرهنگ باقی مانده

  پاسخحذف
 10. aga dorost gofti shah ham yek poki nabod .vali baz az in malakh korha va kasif kameneie va gor be gor kominei behtar bod .,,,no shah ,no molla ya kalifeh,,,,zend bad iran azad az in ahriman mazhabi,,,,iran free,,,

  پاسخحذف
 11. عکسهای روشنگرانه ای گذاشتید، ممنون. نکته ای که وجود دارد این است که چرا سیستم به برادر شاه یکدفعه بالاترین درجه نظامی روتقدیم نکرد. در حالی که به راحتی امکان پذیر بود. مثل کشورهایی چون کره شمالی، ایران فعلی یا اعراب و بعضی جهان سومی ها. دست بوسی در این عکس دست بوسی نماینده و برادر شاه است. مثل همه کشورهای پادشاهی قبلی و فعلی.

  پاسخحذف
 12. مهم اینه که اون سرهنگی که شما میگید میتونست بدون تشریفات نظامی سرلشگر باشه .

  پاسخحذف
 13. در مورد عکس اول، درجه ایشون که معلوم نیست، اما رسته ی نفر که روی یقه ی فرنچش مشخصه، رسته ی امیریه، پس ایشون نمی تونه سرهنگ باشه!

  پاسخحذف
 14. و ما دانش آموزان عزیز نتیجه می گیریم که رژیم پهلوی به همین دلیل و دلائلی از این دست خیلی بد بوده و باید انقلاب میکردیم یا انقلاب مارا و جمهوری عزیز اسلامی را بر سر کار می آوردیم !shariar

  پاسخحذف
 15. مگر نمی توانستند مثل وزیران امروزی ما که مدارک دکترای قلابی دریافت می کنند، درجه های سپهبدی برای خود بگذارند؟ این نشان می دهد که درست است دین نداشتند اما شرف داشتند.

  پاسخحذف
 16. بکشید بیرون از این پهلوی مجاهد های دربدر که کشور رو به این روز انداختیدوخمینی کثافت رواز زیر خروارها لجن بیرون کشیدید تو پاچه ملت کردید.

  پاسخحذف
 17. دوست عزیز
  انتقاد شما قبول است ولی آیا در رژیم جمهوری اسلامی ازاین موارد وجودندارد . کافی است به ادارات وسازمانهای دولتی مراجعه کنید و مدیران را با کارشناسان این سازمانها مراجعه کنید منظورم را خواهید فهمید یا یک مثال بارز دیگر در حوزه علمیه قم همانند ارتش سلسله مراتب و درجه وجود دارد : حجت الاسلام و آیت الله و آیت العظمی . چگونه است جامعه مدرسین که بسیاری از اعضای آن زیر آیت العظمی هستند صلاحیت مراجع را تائید می کنند ؟!!!!! پس اگر انتقادی می کنید با این دید باشد که آیا در رژیم جمهوری اسلامی وضع بهتر شد یا بدتر شد . البته حسن تشکیل جمهوری اسلامی این بود که ملت بیدار شد و اگر ان شاءالله و به حول وقوه الهی این رژیم فاسد روزی نابود گردد ملت بیدار ایران اجازه نخواهند داد تا حکومت بعدی آنهارا تحقیر کند . یاحق

  پاسخحذف
 18. دلیل اینکه این مدال یک مدال نظامی است را بیان کنید
  مدالها انواع مختلفی دارد مخصوصا مدالهای عمومی
  بعد تقریبا هیچ خانواده سلطنی در هیچ جای جهان دارای عضوی سپهبد یا حتی سرهنگ نیست
  مثلا خانواده سلطنتی انگلیس که یک رسم هست که پسرها به نظام وارد بشن دارای هیچ رتبه ی سرهنگی هم نیست ولی ممکنه وزیر دفاع در جایگاه سلطنتی جلوش خبردار واسته

  پاسخحذف
 19. Bebin Ahmagh jan , Doroste ke ishan maghame sarhangi dashtand vali chon maghame Valahazrati dashtand digaran be ishan ehteram migozshtand

  پاسخحذف
 20. این نتیجه فرهنگ پاچه خواری است. الان هم برخی مال اخوند ها را می مالند.

  پاسخحذف
 21. khob pas mesle alan daraje timsari peshkel nashude boode k yeki ham be baradaresh bede
  kudan e ahmagh

  پاسخحذف
 22. تنها چیزیکه بابت این کشف بزرگ شما میتوان گفت اینه: شما خودشو ناراحان نشو!! همین!!!!

  پاسخحذف
 23. یعنی از فاصله 30 سانتیمتری بوسیده؟

  پاسخحذف
 24. .
  درمیان اینهمه توهین و تهمت و فحش رکیک و پاسخ کهبه این متن داده شد ، تنها یک نفر شهامت آنرا داشت که نامش را بنویسد که در صورت نیاز بشود پاسخ ایشان را داد.
  .
  1 - آنهایی که فحش دکیک داده اند ، ادب و شعور خود را نشان همگان میدهند و نظام شاهنشاهی را زیر پرسش خواهند برد !
  .
  برخی از این دوستان فحاش را بخوبی میشناسم ، کاربران سایت دنباله هستند ( چند شاه اللهی و 2 رجوی اللهی ) که هم در آن سایت و هم این گوشه کنارها بطور ناشناس ، به من و خانواده ام فحش رکیک میدهند تا دق و دلیشان را خالی کنند.
  .
  2 - آنهایی به من تهمت و انگ زده اند ، واقعا برایم عجیب است که ایشان روی وبلاگ من هستند و تاریخچه کارهای من درست زیر دستانشان است و کافی است که چند کلیک ناقابل بنمایند تا با طرز فکر من آشنا شوند ولی خوب البته تهمت و توهین و فحش دادن بسیار آسانتر از جستجو است !
  .
  3 - آنهایی که فرموده بودند ، در حکومت ننگین اسلامی هم فلان و بهمان ، خوب بله ، سخن شما درست ، رژیم کثیف اسلامی هزار برابر رژیم شاه آدم میکشد و زندانی و شکنجه میکند و و و ، خوب که چه ؟!
  .
  مگه من از جمهوری ننگین اسلامی تعریف و تمجید کردم که شما این سخنان کلیشه را در پاسخ این عکسها میاورید ؟!
  .
  4 - « از فاصله 30 سانتی بوسیده ؟! » هم میهن ، این پرسش شما واقعا بچگانه است ! این عکسه جانم ، فیلم که نیست که صحنه به صحنه حرکات درش معلوم باشد !
  .
  حالا بوسیدن نبوده ، دولا شدن و تعظیم که بوده ! اون رو چه جوری ماست مالی میکنید ؟!
  .
  5 - « ممکنه وزیر دفاع جلوش خبردار واسته » ! خوب بله البته سخن شما درسته ولی دیگه وزیر دفاع که دولا نمیشه دستش رو ببوسه !
  .
  بوسیدن دست شاه یا ملکه ، جنبه سمبولیک دارد ولی من تا بحال ندیده بودم که دست برادر شاه یا پسر خاله شاه را هم ببوسند !
  .
  6 - یک سری از هم میهنان اصل موضوع را فراموش کرده اند ! مهم این نیست که برادر شاه سرهنگ بوده یا گروهبان یا ارتشبد ! مهم این است که یک : ایشان به مافوق خود مدال میدهد ! دو : مافوق ایشان در لباس نظامی دولا میشود و دست ایشان را میبوسد !
  .
  چرا ؟!
  .
  تنها و تنها برای اینکه ایشان برادر شاه است !
  .
  .
  ممکن است که برای احترام ، کسی دست رییس جمهور را ببوسد ولی دیگر کسی دست برداران او را نخواهد بوسید !
  .

  پاسخحذف
 25. کار استثمار همینه که مردم را به زور و جبر و ترس مجبور میکنه دست و پای نوکر و سرسپرده اش را ببوسند که هم نوکر استثمار راضی باشد و هم در مردم احساس حقارت و ناتوانی و ناچیزی و بردگی و بندگی فراگیر شود

  پاسخحذف
 26. فعلا که همهٔ نظامی‌ها از بزرگ و کوچک، درجه رو از یه ملّای دوزاری می‌گیرن.
  خلایق هر چه لایق !

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   «« خلایق هر چه لایق ! »»
   .
   به قول استاد بهرام مشیری : کار دیکتاتور جماعت ، نفی مردم است !
   .

   حذف
 27. anche ke hame be an eteraf darim in ast ke azadihayi ke dar regime gozashteh dashtim hezaran barabar az anche emrouz darim bishtar bood va maloom ham nist ke aya roozi be an khahim resid ya na.
  inke shoma in mozou ra alan matrah mekonid che moshkely ra hall mekonad
  va be che hadafi matrah shodeh ast ??????????????????????????????????

  lotfan tozih bedahid

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   ماشاالله همه هم ناشناس هستند و توضیح هم میخواهند :-)
   .
   خوب باشد ، من تا حالا 20-10 بار توضیح داده ام ، خامنه ایی خور ، باز هم توضیح میدهم ، بالاخره روزی دوستان هدفم را خواهند فهمید !
   .
   مشکل امروز ما نه حکومت شاه هست ، نه کودتای 28 مرداد نه انقلاب 57 !
   .
   مشکل امروز ما جمهوری ننگین اسلامی است که باید هرچه زودتر از ایران ریشه کنش کنیم !
   .
   اما اما اما ، تا وقتی که سلطنت طلبان ، مشروطه خواهان ، شاه دوستان ، شاه اللهی ها ، طرفداران استبداد پیشین و و و ، درد بلای شاه و حکومت پهلوی را بر سر ملت بزرگ ایران میکوبند ، تا زمانی که ملت ایران را بی شعور و نمک نشناس و نمک خوردند و نمکدان شکستند و مردم شپش داشتند و مردم کور و کچل بودند و مردم گوسفند بودند و و و ... مینامند ، تا بدین وسیله بتوانند خیانتهای شاه را توجیه کنند و او را بزرگ و محق جلوه دهند ، منهم این حق را به خودم میدهم که مبارزه به مثل کنم و درباره رژیم گذشته افشاگری کنم !
   .
   روزی که برای توجیه استبداد شاه ، ملت بزرگ ایران را بی شعور و نمک نشناس معرفی نکردید ، منهم کاری به کار شاه نخواهم داشت !
   .
   ننگ بر اصل ولایت وقیح
   .
   آزاد و پاینده باد ایران
   .

   حذف
 28. اینان همان استبدادطلبانیند که خود را خاک پایِ رضاپهلویِ بی خاصیتِ نادان و حامی تجزیه طلبانِ جدبدا فدرالیست میدانند و جز نوکری و دست و پا بوسی چیزی نمی شناسند و از هر کلامشان بوی گند حقارت و فردپرستی استشمام میشود.

  یادمان باشد هرگز یک فردپرست همزمان نمیتواند میهن دوست نیز باشد, مگر همین طالبان استبداد پیشین از بخشش بحرین به انگلستان با جان و دل حمایت نمی کنند؟ بالاخره روزی باید واقعیت عیان را بپذیریم و از این عقب ماندگانِ نوکرصفت کاملا امید بریده و به نیروهای ملی استبدادستیز روی آوریم و نه نوکرانِ نوکرانِ انگلیس و آمریکا و نه دست بوسانِ بخشندگان بحرین و نه خاک پایانِ پالوده خوران با فدرالیستهای در واقع تجزیه طلب .

  یقین کنیم که راه ما و هر ایراندوست آزاده ای هرگز و هرگز با استبداد طلبان همسو نخواهد شد.

  با کمال فروتنی و بدون هیچ ادعا و فقط به امید تلنگری به آزادی خواهان دوباره یادآوری می کنم که:

  "پاییز هرگز به شما دروغ نگفت و خیانت نکرد و هرگز نیز نخواهد کرد"

  بی تردید همان دوستان نازنینی که امروز چپ و راست و در سایتهای گوناگون تا مرامی بینند میگویند حق داشتی که نگران باندبازیِ مشتی شعبانِ اینترنتی بودی فردا نیز خواهند گفت کاش از همان ابتدا راهمان را صددرصد از استبدادطلبان جدا ساخته بودیم و وقت و عمر باارزشمان را بیهوده صرف تلاش در آگاه نمودن آنان که جز آب در هاون کوفتن نبود نمیکردیم :(

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   هم میهن گرامی ،
   .
   من در جریان دعواهای شما نبودم ولی تا آنجایی که در این مدت دستگیرم شده ، سخنان شاه اللهی های سایت دنباله ، مانند اخبار جمهوری اسلامی ، پشیزی ارزش ندارد و قابل اطمینان نیست !
   .
   شاه اللهی های سایت دنباله ، هر وقت ایجاب کند ، من را موسوی چی مینامند ، فردای آنروز میشوم تجزیه طلب ، 3-2 ساعت بعدش میشم بنی صدری ، دوباره پیشبندش میشم ، نایاکی ، فرداش میشم قاتل عربهای خوزستان و و و
   .
   یعنی این حضرات تو چشات زل میزنند و با یک قیافه حق به جانب دروغ میگویند و تهمت میزنند و توهین میکنند !
   .
   .
   یادآوری : منظورم از شاه اللهی های دنباله ، همه کاربردان گرامی سایت دنباله نیست !
   .
   تنها 11-10 نفر شاه اللهی به علاوه 2 نفر رجوی اللهی ؛ این خصوصیات را دارند.
   .

   حذف
 29. موطن هرکس جواب قانع کننده دهد شاه الهی نیست شاید بیشتر از شما عاشق وطن وآزادی وطن باشه اما راجع به عکسی که گذاشتید .
  چون حرفه ام بوده وقوانین ارتش شاهنشاهی ایران را بمراتب از شما بهتر میدانم باید پاسخ را چنین بدهم که
  1- درست است درجه نظامی شاهپور غلامرضا سرنگ تمامی ورسته ای هم که روی یقه ایشان است علامت رسته زرهی است .
  2- در ارتش بنا به لیاقت ها ویا موقعیتهای خاصی افسران جز تا درجه سرگردی میتوانستند پست سازمانی تا دو درجه بالاتر را احراز نمایند مثلا یک سروان میتوانست درمحل سرهنگ تمامی دستورات خود را صادر نماید ودر درجات افسر ارشدی تا سه درجه بالاتر را اشغال نمایند همچنانکه یک سرهنگ تمام میتوانست تا درجه سپهبدی را اشغال نماید درثانی برادر شاه ایران بودن نیز از احترام خاصی برخوردار بوده حالا خود دانید هرچه دوست دارید فکر کنید درخاتمه احترام به عقاید مردم نشان انسانیت است

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   هم میهن گرامی ، درود بر شما
   .
   اگر شما در زیر همین عکسها ، نظر دوستان را بخوانید ، خواهید دید که منظور من از « شاه اللهی » چه کسانی است !
   .
   و اگر پاسخ من را هم به این دوستان بخوانید ، با طرز تفکر و مرام من بیشتر آشنا خواهید شد !
   .
   من ، نظر همگی را درج کردم در صورتی که در وبلاگ شاه اللهی ها ، همانند وبلگهای حزب اللهی ها و رجوی اللهی ها ، امکان ندارد که نظرات مخالف درج شود ! که البته این خودش گویای احترام به آزادی بیان و نظرات مخالفین در حکومت ایده آل این آقایان است.
   .
   پاینده و آزاد باد ایران
   .

   حذف
  2. با درود، نوشتار شما تا اندازه ای درست است ولی یک سرهنگ نمتواند مقام سپهبدی را اشغال کند تا یک درجه بالاتر امکان داشت . وقتی یک سرهنگ در مقام سرتیپی خدمت می کرد زیردستانش و درجات پائین تر به او احترام می گذاشتند نه یک سرتیپ تا چه برسد به یک سپهبد . من مدت بیست سال در ارتش ( پیش و پس از انقلاب ) خدمت نمودمه ام که سه سال را در جبهه جنگ جنوب تا آزادی خرمشهر گذراندم و چهار سال را درپشت جبهه خدمت نمودم خوب به قانون ارتش آگاه هستم غلامرضا تا درجه سرتیبی در ارتش حضور بدون مسئولیت داشت چون برادر شاه بود همه افسران مافوق در برابرش کرنش می کردند و بدین ترتیب قانون و مقرات ارتش را زیر پا گذاشته بودند ! در ارتش احترام به درجه است نه به اصل و نسب !

   حذف
 30. اگر خدمت سربازی رفتی تف به غیرتت وطن فروش

  پاسخحذف
 31. .
  « اگر خدمت سربازی رفتی تف به غیرتت وطن فروش »
  .
  میشه توضیح دهید که گودرز خان چه ربطی به شقایق خانم داره ؟!
  .

  پاسخحذف
 32. اگر میخواستند مثل شماها واخوندهای حرامزاده عمل کنند نیازی نبودبرادرشاه لباس نظامی بپوشد تادرجه اش مشخص شود میتوانست با لباس شخصی درمراسم حاضر شود وگزک دست ازپدر بیخبرانی مثل شماها ندهد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. یعنی چون مثل آخوندهای حرامزاده عمل نکرد و مثل شاهان حرامزاده عمل کرد و تو و امثال توی الدنگ رو پس انداخت ، خوب کاری کرد ؟!
   .
   اگه اون چشای باباقوریت رو کمی باز کنی میبینی که بالای وبلاگم نوشتم : ننگ بر ستمگر ... چه شاه باشه چه رهبر
   .
   ولی در پاسخ تو باید بگم : ننگ بر مزدور ... چه زنده چه تو گور
   .

   حذف
 33. شاه الله = دست بوسان اسپرم پرست پیشین + دست بوستان ولایت پرست کنونی
  هر دوی این گروه منفور و منزوی هستند و خواهند بود به زودی دموکراسی و ازادی بدور از این دودسته نصیب مردم ایران خواهد شد ولی آزادی بدون بها نخواهد بود

  پاسخحذف
 34. اشتباهات و جنایات جمهوری اسلامی دلیل توجیه رژیم شاه نیست.
  دوستانی که ادب و احترام مهمان بودن در این وبلاگ را رعایت نمیکنند و به میزبان توهین میکنند آبروی عقاید خود و ایده آلهایشان را هم میبرند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود و سپاس بر شما هم میهن گرامی
   .
   این آقایان اصلا به بالای وبلاگ نگاه نمیکنند که نوشته شده : ننگ بر ستمگر ... چه شاه باشه چه رهبر
   و بمحض اینکه کسی به اسب شاه بگوید یابو ، سیل تهمت و پاپوش و انواع و اقسام دشنامهای رکیک سرازیر میشود.
   .
   و البته من همه نظرها را پخش میکنم تا آنهایی که از روی ناآگاهی و ناعلاجی دل به حکومت پهلوی سوم بسته اند ، چشمشان بر روی حقیقت باز شود و بفهمند که استبداد پهلوی دست کمی از استبداد ولایت فقیه ندارد.
   .
   شاد و خرم و تندرست باشید
   .
   پاینده ایران

   حذف
 35. دست بوسي و غلام خانه زاد و جيره خوار بودن فقط در زمان پهلوي و براي پهلوي بد بود؟ در زمان قجر و خميني و همون زمان شاه براي مصدق بد نبود؟ استبداد تنها مختص پهلوي بود و دوره‌ب قجر و خميني و خامنه‌اي نبود؟؟ قبل و بعد از پهلوي دمراكسي غربي حاكم بود كه دوره‌ي پهلوي ازبين رفته باشه؟ يكم شرافت، خجالت، صداقت، حيا و انصاف خوبه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. .
   نه !!!
   .
   مگه من گفتم که فقط در دوران پهلوی کار بدی بود ؟؟؟!!!
   .
   بالای برگه را خوب نگاه کن !!!
   .
   نوشته شده :
   .

   ننگ بر ستمگر .... چه شاه باشه چه رهبر
   .
   گر در خانه کس است ، همین یک حرف بس است !
   .

   حذف
 36. کدام یک مرتکب کار ناپسند میشوند؟شخصی که دست بوسی میکند یا فردی که اجازه میدهد دستش راببوسند؟اگر دست بوس خطا میکند چرا راه دور میروید نمونه ی بارز این کار دلقک بیت رهبری اوس محمود برای تنفیذ حکم انتصابش به ریاست جمهوری نظام در دور اول در برابر دیدگان جهانیان دست رهبر نظام را بوسید و اتفاقا در نظر حضرت آقا بسیار خوشایند بود یا در دیدار رهبری با تمساح یزدی علی رغم تاکید اسلام به اینکه ففط

  پاسخحذف
 37. درجه غلامرضا سرهنگی نیست ارم یقه ایشان رسته فرماندهی تیمساری است یعنی حد اقل سرتیپی
  در نظام درجه داریم و جایگاه ممکن است کسی درجه پایین تر داشته باشد ولی جایگاه بالاتری داشته باشد در این صورت رعایت احترام الزامی است
  غلامرضا از فرمانده کل قوا حکم نمایندگی داشت و در بسیاری از مراسم ها شرکت می کرد
  غلو و چرب زبانی آفت هر سیستمی است ان شاء الله از همه ما به دور باشد

  پاسخحذف