۱۳۹۰ دی ۱۰, شنبه

یکی بیاد تکلیف ما رو روشن کنه !

.
عجب گیری افتادیم ها !
.
حزب اللهی ها ، ما رو منافق و جاسوس صهیونیست و احیانا سلطنت طلب مینامن ، رجوی اللهی ها به ما تهمت حزب اللهی و اصلاح طلبی میزنن ، شاه اللهی ها میگن کومونیست و اصلاح طلب و سایبری هستی  !
.
اصلاح طلبها هم که میگن شماها مثل منافقین و شاه پرستها و کومونیستها ، از خط طلایی امام خمینی خارج شدین !
.
خوب حضرات ، نخست با هم یک نشست ترتیب بدین ، ببینید که مخالفاتون رو چی چی معرفی کنید که دست کم ما هم تکلیف خودمون رو بدونیم !


.
.

۱۳ نظر:

 1. شما یک آشغال هرزه ای هستی که خودت بهتر میدونی برای کی کار میکنی و هدفت هم هیچ چیزی جز ضدیت با خواسته های آزادیخواهانه مردم ایران زمین نیست

  پاسخحذف
 2. .
  خوب بله البته ، ناشناس موندن و انگ زدن خیلی آسونه ولی چه خوب بود حالا که قدم رنجه فرمودین و تشریف آورده بودین به این وبلاگ درویشی من ، دست کم میرفتین این پستو اون پستو هم یک سرکی میکشیدین ، شاید میتونستین یک مدرکی چیزی بدست بیارین که دیگه همینجوری کشککی یه چیزی نپرونین !
  .

  پاسخحذف
 3. من در این حرفها هیچ هرزگی ندیدم. نمیدانم چرا این شخص ناشناس از این واقعیت که ما ایرانیان به هرکس که خلاف ما می‌گوید تهمت می‌زنیم و او را وابسته به این یا آن نسبت میدهیم.

  پاسخحذف
 4. من در این حرفها هیچ هرزگی ندیدم. نمیدانم چرا این شخص ناشناس از این واقعیت که ما ایرانیان به هرکس که خلاف ما می‌گوید تهمت می‌زنیم و او را وابسته به این یا آن نسبت میدهیم دلخور است. آیا خودش جزو این گروه است که با استدلال و منطق دشمن هستند؟ واقعا متاسفم برای ایران که تحصیلکردها و اینترنتی‌های ما این گونه فحاش هستند. (ببخشید، کامنت قبلی‌ من ناتمام ماند)

  پاسخحذف
 5. .
  آقا یا خانم زاهدی ،
  .
  سپاس از شما برای نظرتون.
  .
  پیام شما دو بار فرستاده شده که با اجازه ، من یک بارش رو پاک میکنم.
  .

  پاسخحذف
 6. شما سبزها دنبالةروي سبزسيادت ناب محمدي هستيد بنابراين اميدي بة اصلاحتان نيست و تفاوتي با اصولكرايان نداريد. دست از شعارهاي اصلاحطلبانة برداريدو همان اسلام نابتان را دنبال كنيد كة مارا او كلاهتان نمدي نيست.

  پاسخحذف
 7. خب شاهدش هم كه رسيد برو ديگه

  پاسخحذف
 8. .
  کجا برم ، مگه شام میدن ؟!
  .
  نامردا تنها تنها ؟!
  .
  :-)
  .

  پاسخحذف
 9. مطالعه ات کردم. تکلیفت روشنه. پول میگیری برینی به اتحاد ملت. خاک تو سر بسیجی یا امام راحلیت کنن

  پاسخحذف
 10. .
  https://balatarin.com/permlink/2012/9/21/3151241#c-5715087
  .
  اتحاد با یک مشت چماق کش و فحاش و تریاکی ، ارزونی شما شاه اللهی ها ، ما نخواستیم !
  .
  من نیم درخور این مهمانی .... گند و مردار تو را ارزانی
  .

  پاسخحذف
 11. .
  یک سری شاه اللهی فحاش ، سایت بالاترین رو با سایت دنباله اشتباه گرفته اند و گمان میکنند که در بالاترین هم میتوان هر دشنام و تهمتی رو به این و اون زد و مدیران هم زیرسبیلی رد میکنند !
  .
  اینهم آخر و عاقبت کسانی مانند همین آقای اوبی :
  .
  «« این حساب کاربری بدلیل نقض قوانین بالاترین تا 14 روز دیگر بسته است. »»
  .

  پاسخحذف